přetaktování procesoru

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

přetaktování procesoru

Příspěvek od uni »

MAO: Pominu-li poznámku o nutnosti umět chodit v systému v roce 2011...(vývoj máme tedy k čemu?), překládám si tvou radu do podoby "nesmíš tam mít moc dat a nesmíš chtít víc, než co ti nabídnou default aplikace (tedy opravdu funkční minimum)" protože přesně tak na mě působí. A to si myslím, že je vzhledem k danému zařízení dost málo. Zařízení není lowend (uvedení na trh za 11k), tedy by po HW stránce mělo být dostatečné, přesto prostě po několika měsících tak jako tak dojde k zasr.... ať člověk dělá co dělá. Pokud na tom telefonu něco dělá, to je pravda. Když to má člověk na SMS a volání ano, omezení systému se neprojeví.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

přetaktování procesoru

Příspěvek od Radek Hübl »

Odpovím pouze na poslední větu. "omezení systému se neprojeví."

A důležité je slovíčko systém, pokud pojedeš na tom co Ti nabízí HTC tak dojde k zasr... vždy jak píšeš. Pokud zkusíš nějakou funkční alternativu, tak tyto problémy nebudeš muset řešit ;-)
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

přetaktování procesoru

Příspěvek od uni »

Já jedu na CM 7, kolega s Motorolou na orig. Pro příklad. Oba cca rok používání, oba přístroje se prakticky samy poslaly do kolen (po prvotních instalacích ustálení situace s dobrou funkčností, která časem klesá), a to tam už jen přibývají data, bez změn konfigurace nebo SW výbavy. A abych jako wipeoval, dělal preventivní HR a kdesi cosi, nedej bože kolega o levely níže? pch....
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů