Držák do auta

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
Mikema
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 25, 2009 11:56
Zařízení: SG Note 3

Držák do auta

Příspěvek od Mikema »

Zdravím, mohli byste sem prsoím napsat zkušenosti s držáky do auta, které používáte, případně odkaz a nějaké vaše názory ?
Nevím pro jaký se rozhodnout, docela mne zaujal magnetický držák, který se jen přilepí na palubní desku a telefon se na něj chytí sám, avšak je to vhodné řešení ? používáte jej někdo ?
Nanopodložku bohužel mít nemohu, protože nemám nikde na palubní desce místo, kde by mohla být tak, že by byl vidět displej telefonu ....
Děkuji za názory/tipy
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Držák do auta

Příspěvek od streki »

Pouzivam Brodit s nabijeckou. Nic se nevrta. Delaji dve verze, bez a s nabijeckou a s uchycenim do ventilace nebo na stredni konzole. Vse bez vrtani. Drzi vyborne jen lehce odira vnitrni hrany u klavesnice. Ale nic zasadniho. Mam uz od nich druhy vyrobek, drive jsem mel HTC Diamonda a oba jsou bez problemu. Jen ta cena.
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Držák do auta

Příspěvek od Radek Hübl »

Vas na vyber dve moznosti, bud aktivni s nabijeckou.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR-51 ... ire-z.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Nebo bez nabijecky.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/121PBR-51 ... ire-s.html" onclick="window.open(this.href);return false;

K tomu si samozrejme musis koupit samotny drzak, doporucuju nekupovat "husy krky", telefon se pak odne klepe v aute, zvlaste na nasich silnicich, treba tento.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-02 ... -1700.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A potom redukce.

http://www.sunnysoft.cz/zbozi/124PHR-01 ... -1635.html" onclick="window.open(this.href);return false;

A tim pasivni resenim se v pohode vejdes do tisicovky ;-)
Sam toto reseni mam :-)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Držák do auta

Příspěvek od Tomáš Kubec »

Pokud nechceš kupovat aktivní držák, tak ti raději doporučím tento držák. Kvalitou se dá v pohodě srovnat s Broditem, ale je daleko levnější.

Obrázek
Mikema
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 25, 2009 11:56
Zařízení: SG Note 3

Držák do auta

Příspěvek od Mikema »

Zdravím, děkuji za rady. Nakonec jsem neodolal a koupil jsem magnetickej držák a jsem velmi spokojen. V autě je nalepena magnetická kostička o rozměrech cca 20x20x10mm a na telefonu mám nalepenou magnetickou nálepku cca 10x10x1mm. Funguje perfektně, drží i na cestě z kostek a mám k tomu připojeno napájení.
MarekF
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř zář 07, 2011 19:02
Zařízení: HTC Desire Z

Držák do auta

Příspěvek od MarekF »

Když už tady Mikema načal ty magnety, neodolám a položím jednu OT otázku. To mobilům opravu nevadí přítomnost magnetu? Týká se to i pouzder.. Mám za to, že magnetické pole v blízkosti tištěných spojů a čipů nedělá dobrotu, pár počítačů zdechlých kvůli magnetu jsem už viděl.. a co třeba kompas v mobilu? Teda jestli je stále založen na principu magnetu..

Sorry za OT
Mikema
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: ned říj 25, 2009 11:56
Zařízení: SG Note 3

Držák do auta

Příspěvek od Mikema »

Postrehy z magnetickeho drzaku:
Drzi perfektne i takto tezky telefon, ani na kostkovane silnici na starem meste se nehne.
Pri zapojeni nabijecky ma kabel tendenci trochu natocit telefon smerem kde je zapojen do zasuvky-proste jej tahne.
Navigace funguje v pohode-vlastne vse funguje v pohode. Nicmene jsem zkousel zapnout samostatny kompas a opravdu na nej magnet pusobi ,proste zafixuje kompas do urcite polohy a ten se nehne. Po odejmuti z drzaku kompas opet funguje. Nevim jestli se tim muze poskodit ? Tak ci tak me to zasadne nevadi, protoze kompas nepotrebuji
jivo
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 163
Registrován: stř bře 07, 2007 11:40
Zařízení: HTC Evo 3D GSM; HTC Dimond2 -Topaz:XDA Energy
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Držák do auta

Příspěvek od jivo »

Kupuji neco podobneho (viz 4 prispevky vyse) na pumapch v ITL,Nemecku a Francii od cinanu v modrem baleni. Ma dva bile kloubky (zde cerne), kde je ozubene platove kolecko s pruzinkou a po stisknuti lze otacet. Tim se nastavuje ohnuti do strany a nahoru. Pak je uchycen na kouli se zavitem a i samotny drak lze otacet vecele donekonecna okolo. Cena je od 15EUR do 17EUR.
Drzak se sice volne nepatrne klepe, i kolega si stezoval, ale po zatizeni telefonu a pri jizde je vse OK. NA vysku jentaktak nevypadne HTC Diamond2 (TOPAZ) a na sirku se vejde i EVO 3D, takze extremne univerzalni. Zkusim zitra nafotit a dodat.
Jeste dodam, ze bocni operky jsou posuvne a ve spod jsou vyklapeci tycinky. Opravdu idelani a ja osobne mam jiz dva (do osobaku a do sluzebniho).
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů