Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od Tazz1 »

no je to normální "český" záručák - porovnáno s kamarádem. Tak případně uvidím. I když doufám, že nikdy nebudu muset nic reklamovat.
DuckDaffy
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř črc 27, 2011 23:14
Zařízení: HTC Desire Z

Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od DuckDaffy »

Taky neoficiální distributor...
http://obchody.heureka.cz/esomobil-cz/recenze/" onclick="window.open(this.href);return false;

Mimochodem, na webu nyní uvádějí cenu 5949,- Kč.
http://www.esomobil.cz/eshop/cs/mobilni ... c-desire-z" onclick="window.open(this.href);return false;
Po objednání mi volali, že jej nemají skladem, ale že jsou jej schopni zajistit z nějakého jiného zdroje, že to ale bude dražší (+231 Kč) a navíc, že to nelze vyzvednout v Brně, jak jsem původně chtěl, takže ještě poštovné (+145 Kč).
Telefon přišel dnes, ale je z Polska, chybí mu microSD karta, nemá český návod (jen "rychlý průvodce") a byl v něm Android v2.1.
Po dvou updatech se dostal na v2.2.1, ale dál to nejde, i když už má být v ČR dostupná v2.3.3.

Upřímně řečeno jsem zklamám a bojím se domýšlet, jak by probíhala reklamace, když jsem si (až nyní) přečetl reakce na Heuréce...
streki
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 95
Registrován: ned říj 16, 2005 16:16
Zařízení: HTC EVO 3D, 2.3.4, 16GB Kingston class 10

Re: Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od streki »

Ale zase si usetril. :)
pandracek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pát srp 12, 2011 9:14
Zařízení: Desire Z

Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od pandracek »

ahojky. Ja jsem si objednal tel pres 1-2u mobil a hruza. sice cena s postovnym cca 6200kc!!! perfekt. ale prislo mi desire z BEZ moznosti ceskeho jazyka! coz je pro me na pytel. bohuzel nikde nepisou ze nejsou urceny pro nas trh! pochazeji z Holanska kde je stoji par kacek!! ihned jsem volal do HTC a podle cisel mi rekli ze tam nejde nahrat cestina!!! a legalni cestou to proste nejde. takze kdyz bych to prekopal prez komp je ihned po zaruce. poslali mi mailej protokol pro prodejce aby mi vratil penize ze to neni pro nas trh. jenze hadat se s nima posilat jim zbozi a doufat ze nekdo vrati penize se mi nechce. a kdyz se neco stane s tel? na to HTC odpovedelo ze tady mi to neopravi!! jen v Holansku. takze supr a nevim co delat. doporucuju si overit odkud tel pochazi driv nez se zakoupi.
Tazz1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 210
Registrován: pon bře 12, 2007 9:55
Kontaktovat uživatele:

Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od Tazz1 »

Divne, ja tam cestinu normalne mam.
Tx iv
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon kvě 19, 2014 17:24
Zařízení: notebook

Oficialni nebo neoficialni distribuce?

Příspěvek od Tx iv »

http://1-2umobil.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

NEJHORŠÍ SERVIS VŠECH DOB! NIC U NICH NEKUPUJTE! Jakmile dojde na reklamaci je problém. Neochotný personál a jen sliby.

1) půl ruku mi slibovali vystavení faktury. Komunikace po emailu byla na hranici vulgárnosti, nebo nekomunikovali vůbec.. fakturu mi nevystavili!!! I když mi ji slibili i telefonicky, a to několikrát! Personál snad nevystudoval ani základní skolu. Hrůůůza!
2) Na reklamaci jsem jim dával telefon i s nabíječkou. Nabíječku mi nevrátili i po o opakované výzvě! ZLODĚJI! Dávejte si pozor, co píšou do reklamačního protokolu!

Pokud mají něco o pár korun levnejsi, není to důvod nicit se nervy hroznym servisem! S horsim obchodem jsem opravdu nemel tu čest!

Mimochodem připravuje se na ně podání hromadné žaloby!
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů