Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
Odpovědět
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

Zdar Z-kaři,objednal jsem si na Hypermobil.cz HTC-Z za necelých 12litrů,a co mi dneska na poštu došlo!!
Otevřu krabici vytahnu mobil a první co vidím Made in CHINA říkám si asi je všecno čína rozbaluji dál konektor na mini usb ale jak ho tam zastrčit když je 2miliki větší druhý konec usb paráda ale koncovka typická amerika.co ted chlapi mám to vrátit?večer jsem zajel do OV-futura prodávají ho taky ve vodafone ,rozbalí ho tam a je tam Made in Taiwan.Myslíte že mám origoš?Poznám to ňák ??Dík za info!!!!!
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od romec »

Zrovna jsem hodil čučku na krabicu - MADE IN TAIWAN. Ta Čína....to může být plagiát...bacha na ně....Běž to vrátit...
hudyss
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: pát led 19, 2007 17:07
Zařízení: Google Pixel 2

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od hudyss »

Taky jsem checknul krabici a mam taky MADE IN TAIWAN. A v ni bylo vse v pohode.
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od Cleric »

Já mám čistě Desire a kupoval jsem ho u Sunnysoftu a na krabici mám taky napsáno Made in Taiwan. Ale vím že Sunnysoft nabízí oficialní distribuci pro ČR. Některé společnosti levně koupí v zahraničí, tady do toho nahrají CZ soft a prodávají to jako ofiko verzi pro náš region.
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

romec píše:Zrovna jsem hodil čučku na krabicu - MADE IN TAIWAN. Ta Čína....to může být plagiát...bacha na ně....Běž to vrátit...
kde si prosim tě koupil ten tvúj?a co stál?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od htcjirka »

Na vsech HTC by melo byt Made in Taiwan,bez ohledu na to pro jaky region jsou urceny..Vystridal jsem vsechna HTC od jejich vzniku az dodnes a jeste na zadnem nebylo Made in China..
Uz i s tim kabelem a koncovkou je to vice nez podezdrele a poukazujici spise na nejaky plagiat..
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

jak tam mám ty obrázky dat nak to nejde
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od premikkoci »

Ihned vrátit a požádat o vrácení peněz. Navíc ten název té společnosti nebo webu mě příjde vcelku podvodný či neseriozní. Kup to u sunnysoftu či u alzy a máš pokoj.
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

Šak jo,makám na ty těžký prachy za to,poprvé si něco objednám přes web a to je výsledek!!
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od Jiří Hrma »

Obrázek je možné přiložit jako přílohu přímo k příspěvku (doporučuji jej zmenšit na 1024×768px), případně jej lze nahrát třeba na službu http://imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false; a pak jen umístit link/miniaturu sem do příspěvku.

edit: Tak nová dodávka HTC Desire Z, co dorazila do Sunnysoftu (a jde o zařízení určená pro český trh), má na krabicích také "Made in China"), takže zřejmě HTC nestíhalo poptávku na trhu pokrýt z továrny na Taiwanu a další série tedy jdou i z Číny.
jerry_stolarik
smartguru
smartguru
Příspěvky: 730
Registrován: stř črc 09, 2008 13:20
Zařízení: HTC One M8
Bydliště: Brno

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od jerry_stolarik »

Jen takovy maly napad...

Mozna to ma neco spolecneho se systemem otevirani klavesnice. Mozna ze v tovarne na Taiwanu nebyli schoplni zajistit dostatecnou kvalitu zpracovani mechanizmu. Nektere kusy jsou velmi dobre a nektere jsou strasne volne.

Tak presunuly vyrobu do Ciny, kde jsou na to lepe pripraveni.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od uni »

Zítra mi snad dorazí Zetko z Alzy, tak řeknu, odkud a jak mechanizmus.

EDIT: Tak z Alzy Taiwan a volný mechanizmus.

EDIT2: A pochází z SK trhu, dost zarážející...
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od Cleric »

Kámoš má Z-edko v práci a nějak mě ten mechanismus moc nenadchl. Přijde mi to jako kdyby to byl plast.
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

Jiří Hrma píše:Obrázek je možné přiložit jako přílohu přímo k příspěvku (doporučuji jej zmenšit na 1024×768px), případně jej lze nahrát třeba na službu http://imageshack.us" onclick="window.open(this.href);return false; a pak jen umístit link/miniaturu sem do příspěvku.

edit: Tak nová dodávka HTC Desire Z, co dorazila do Sunnysoftu (a jde o zařízení určená pro český trh), má na krabicích také "Made in China"), takže zřejmě HTC nestíhalo poptávku na trhu pokrýt z továrny na Taiwanu a další série tedy jdou i z Číny.
Nerad bych někoho nařkl,ale výše zmíněná fa.nemá dobré ohlasy s komunikací se zákazníkem v řešení problému ale dneska jsem tomu dal celý den měl jsem v ruce tak 40z všechny z taiwanu ale ten chinský z at se to zdá nebo ne tak ten otevírací mechanismus se mi zdál nejpevnější,lícování a detaily jsem bral hodin.lupou úplně excelentni!! Scaut
Radek Hübl
smartstar
smartstar
Příspěvky: 862
Registrován: pát srp 24, 2007 19:59
Zařízení: Xiaomi Mi3 16GB + Samsung Galaxy Tab 7.7
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od Radek Hübl »

Mám novy kousek ze sunnysoftu a jedna se o made in china, kloub je pevnejsi nez mel kus z prvni varky made in thaiwan.
ipetr
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pát črc 01, 2005 11:57
Kontaktovat uživatele:

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od ipetr »

Já mám kousek z shopu Space, kteří ho mají z oficiální distribuce od HTC pro ČR. Má to bezpečnostní přelepku od HTC For sale in: Al, BG, BYH, BY, CZ a další jako PL, SK. Balení obsahuje české manuály. Výroba Made in Taiwan, mechanizmus se zdá pevný a přesný, jo a určitě to je kov.
24scaut
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 19, 2010 0:06
Zařízení: HTC-disare Z

Odkud pocházi váš Z-je orig????!!

Příspěvek od 24scaut »

Tak je to potvrzene,volal jsem dneska známému do německa pracuje pro společnost která zajištuje distribuci handy pro mobilní operátory a chinská verze je mechanicky líp zpracována a má tvrdží pružinu je to tak china už vítězí!!Ale uvidíme samozřejmě co ukáže čas......sc
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů