Jaké pouzdro a fólii pro HTC Desire Z?

Diskuze o HTC Desire Z se systémem Android a vlastní hardwarovou klávesnicí
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Jaké pouzdro a fólii pro HTC Desire Z?

Příspěvek od verxes »

Jaké používáte pouzdro? Já hledám něco koženého, podobného tomuto Krusell:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/091PKR ... #popis-tab
To by snad i mělo být se Zetkem kompatibilní, sice v kompatibilních telefonech Desire Z není, ale Sunnysoft mi potvrdil, že ho zkoušeli.

Máte nějaký další tipy, na nějaký cool pouzdra? Jaké používáte vy?

Dík za případné reakce
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Nerv_one »

pitevna
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte lis 23, 2010 7:13
Zařízení: HTC Desire Z, Nokia N79

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od pitevna »

ahoj,také se přikláním k originálnímu pouzdru. Ještě čekám na folii pro celé tělo InvisibleSHIELD. Měla jsem tuto fólii na Nokii n900 a naprostá spokojenost - super, doporučuji.
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od verxes »

Osobně jdu do tohoto pouzdra: http://www.htcaccessorystore.com/cz/p_h ... x?i=204057" onclick="window.open(this.href);return false;
Asi jo, to je ten tvar a styl co chci a vypadá good, a je to originál, ještě pořešit kdy a kde bude skladem. Nejraději bych byl kdyby ho objednali v Sunnysoftu, kde chci ještě stylus+propiska:
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/169PSJ ... cerny.html
Ještě čekám na folii pro celé tělo InvisibleSHIELD. Měla jsem tuto fólii na Nokii n900 a naprostá spokojenost - super, doporučuji.
Koukal jsem na ní to taky (už o ní padla řeč v nějakým vláknu), ovládá se to přes ní dobře? A do pouzdra by se pak eventuálně asi vešel taky ne, ta fólie mu moc na rozměrech nepřidá?
pitevna
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: úte lis 23, 2010 7:13
Zařízení: HTC Desire Z, Nokia N79

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od pitevna »

Na fólii invisibleSHIELD u Nokie n900 se psalo super, byl chráněn celý přístroj proti poškrábání a moc do tloušky se nezvětšil - opravdu všem doporučuji a doufám, že firma vytvoří pro Desire Z též.Pokud někdo bude mít tuto fólii na celé tělo, tak už nemusí mít pouzdro.
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od verxes »

Tak já bych pouzdro používal v každém případě, už kvůli té HW klávesnici, abych si jí neotevíral v kapse. Pouzdro si asi teda objednám to original HTC a na tu fólii se ještě pořádně podívám na netu, protože by možná taky nebyla od věci.
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Nerv_one »

Original pouzdro maji v HTC prodejne v Praze: http://www.mobilmania.cz/Clanky/sc-3-a- ... fault.aspx
invisibleSHIELD pro HTC Desire Z se již prodává: http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... e/d-71405/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Kubaiss »

to ja se zase koukam po pouzdru na pasek a primo psane na Desire Z jsem nasel jen toto: http://www.expansys.cz/pdair-leather-ca ... ck-205560/" onclick="window.open(this.href);return false;
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od verxes »

Nerv_one píše:O
invisibleSHIELD pro HTC Desire Z se již prodává: http://www.bezobalu.eu/invisibleshield- ... e/d-71405/" onclick="window.open(this.href);return false;
Tak prosel jsem si ten odkaz, koukal jsem na ty videa s tou bruskou, to je docela drsný, jestli ta folie fakt vydrzi takhle hrube zachazeni, tak o ni docela uvazuju. V nabidce maji 3 typy: jeden jen na displej, druhy na cele telo, a treti na cele telo, maximalni pokryti. U toho posledniho se mi zda, ze je moc ohybu pres okraje telefonu a asi to neni to prave orechove (aplikace folie urcite bude o neco slozitejsi), takze spise se mi jevi jako nejlepsi varianta predchozi varianta - cele telo (ale ne max.pokr.), hlavne se mi libi dozivotni zaruka na vymenu ponicene folie.
Do pouzdra se urcite vejde, protoze deklarovana sire folie je 0,2mm, takze se rozroste jen o malinko, coz je fajn.

pitevna: a aplikace folie na N900 ok? Je to opravdu jedoduchy, jak to je psano v popisu?
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od All.Os »

Taky se mi ten invisible shield líbí (konkrétně to celé tělo, ale ne maximální), ale trochu se bojím aplikace. Když dávám folii na displej, tak ji musím trefit naprosto přesně, jinak to přinejmenším blbě vypadá, v horším případě vznikají neodstranitelné bubliny. No a když se napoprvé netrefím dokonale, tak je to v análi, páč odlepená folie nachytá nějaký prach a tak a už to není ono.
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Nerv_one »

All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od All.Os »

Ještě by mě zajímalo, jak to působí na displeji - jestli to není příliš "gumové". Aby se mi nezadrhával prst třeba při scrollování :)

A co už vůbec nechápu je, jak to může fungovat na kapacitním displeji, ale evidentně může :)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Jiří Hrma »

S aplikací Invisible Shield fólie není žádný problém, stačí nanést roztok a na to fólii a pak postupně přiloženou "škrabkou" vytlačit veškeré bubliny, ta fólie je hodně "pružná", takže to jde. Nějaké bublinky tam zůstanou, ale po pár dnech sami vymizí (dělal jsem to 2x na iPhone 4 a ještě kamarádovi na telefonu a vždy to šlo dobře). Ale sám už bych si IS fólii na displej nedal, ten povrch mi přijde zvláštní a prsty po něm moc dobře nekloužou (stejnou zkušenost má i kolega s Palm Pre). Na iPhone 4 jsem ji nakonec raději sundal, protože mi na dotek a ovládání telefonu moc nevyhovovala a nahradil ji obyčejnou fólií, která drží jako drak a lépe se mi s ní telefon ovládá.
HolyKiller
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: čtv lis 11, 2010 23:30
Zařízení: HTC Desire Z

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od HolyKiller »

O vikendu jsem na me Zetko dal folii od Skinomi TechSkin a musim rict, ze jednodussi to fakt byt nemuze! Aplikace snadna, absolutne zadny bublinky, citlivost perfektni, viditelnost folie prakticky nulova, orangepeel effect se nekona.

Kdo mate moznost si to sehnat, tak velmi doporucuji. Apropos v lahvicce mi zbylo asi ctvrtina tekutiny a imho sem ji pouzil o neco malo vic, nez bych mel, nicmene na skodu to nebylo, vyschlo vsechno jak melo ;)
All.Os
smartguru
smartguru
Příspěvky: 529
Registrován: pon led 05, 2009 21:20
Zařízení: Nokia Lumia 920

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od All.Os »

Diky za tip, asi si to z Amazonu objednam.

Jinak pokud ma nekdo zajem o Invisible Shield, tak sledujte tuhle stránku. Při vyplňování objednávky na http://www.zagg.com" onclick="window.open(this.href);return false; totiž můžete zadat slevový kód a na tom prvním odkazu je přehled aktuálně funkčních. Včera tam ještě byl kód "holiday40", vyzkoušel jsem ho a opravdu mi to od ceny odečetlo 40 % - objednávku jsem ale nedokončil, nakupovat jsem nechtěl. Standardně je k dispozici sleva 20 %, ale občas se objeví něco ještě zajímavějšího.
Kubaiss
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv lis 11, 2010 10:14
Zařízení: HTC Desire Z
Bydliště: CZ / Morava
Kontaktovat uživatele:

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Kubaiss »

Koupil jsem si obyčejné pouzdro na pásek a ta odklapěcí část je na magnetky. Chci se zeptat, zda to nevadí, neruší kompas v telefonu?
mist
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 143
Registrován: čtv lis 19, 2009 13:06
Zařízení: Galaxy Nexus
Bydliště: Praha

Re: Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od mist »

Krusell Luna XL mam jeste po svem starem TP2 a desire Z se do nej celkem vejde bez problemu.
romec
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: sob lis 13, 2010 11:59
Zařízení: HTC

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od romec »

Tak jsem si zakoupil pouzdro od firmy Krusell. Telefon v něm drží, "neklouže".
verxes
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: sob říj 16, 2010 21:43
Zařízení: HTC Desire Z

Invisible shield

Příspěvek od verxes »

Před chvílí jsem aplikoval IS na HTC Desire Z, teď to nechávám v klidu aby to celý pořádně vyschlo, co mě ale štve je, že jsem si všimnul při nandání fólie, že v dolní části displeje mám černou tečku - fólii jsem sundal a prozkoumal a špína to není, bude to výrobní vada, takže nakonec asi budu reklamovat, ale naštve to, záda kde by mě to tolik nětížilo jsou ok a na displeji tohle.. doživotní záruka se na to sice nevztahuje, ale prodejce by mi to měl asi vyměnit ne? Aplikace na zadek telefonu musela být porvedena s nůžkami a dvakrát jsem malej kousek stříhal.
Jinak jak tady čtu o tom zažloutnutí a jak se blbě ovládá apod., tak asi fólii otestuju, jak se mi s ní bude ovládat telefon a když to bude strašný, tak vyreklamuju na výrobní vadu a novej kus co mi pošlou půjde hned na Aukro, protože docela už teď mě hlodá svědomí, že jsem udělal chybu, ty záda vypadají na Desire Z strašně, íplně to ten telefon degraduje a jestli to fakt zažloutne, tak to bude ještě větší hrůza.
Nerv_one
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 88
Registrován: sob lis 24, 2007 16:10
Zařízení: THL 5000

Jaké pouzdro pro HTC Desire Z?

Příspěvek od Nerv_one »

Jiří Hrma píše:... Ale sám už bych si IS fólii na displej nedal, ten povrch mi přijde zvláštní a prsty po něm moc dobře nekloužou ...
Tak fólie dorazila a s výše uvedeným naprosto souhlasím. Na displej se nehodí, proto používám originál HTC na Zetko - mají je v HTC prodejně v Praze.
Odpovědět

Zpět na „HTC Desire Z“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů