jaký windows phone 8

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
nikol
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 25, 2013 8:52
Zařízení: iPhone 3GS

jaký windows phone 8

Příspěvek od nikol »

Zdravím, chtěla bych si koupit mobil s OS windows phone 8, ale nemůžu se rozhodnout který, protože vždy najidu nějakou podstatnou nevýhodu (např.:HTC 8S má pěkně na prd pamět). Uvažovala jsem o Samsungu ATIV S, ale vzhelem k tomu, že Samsung teprve začíná s tímto operačním systémem se mi zdá, že mobil není ještě tak vychytaný, jako třeba Samsung Galaxy S3 s Anroidem. Vím, že každý telefon má nějaké minusy, ale když už kupuju telefon, který stojí deset až víc tisíc, tak nechci být v závěru zklamaná. Mohli byste mi proto prosím poradit, který z těchto windows phonů je asi nejlepší a popřípadě, jestli nevíte, kdy a co za windows phony mají dorazit (cca do půl roku) na trh??? Díky moc. :)
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

jaký windows phone 8

Příspěvek od mimonaut »

tak první, v čem tě opravím, je věta "Samsung teprve začíná s tímto operačním systémem"

Samsung byl před dvěma a půl lety první, kdo dal na trh Windows Phone telefon - a byla to skvělá omnia7.
Od té doby byly před AtivS ještě dva další telefony s WindowsPhone - Omnia W a Omnia M. Takže jestli někdo má zkušenosti, je to krom Nokie i Samsung. :-)
Ativu bych se nebál. Windows Phone 8 funguje víceméně shodně na všech telefonech, to není jako u Androidu, že někde je to pomalé, někde se to seká. Tady to prostě funguje.

Osobně bych se ale podíval po nějaké nokii, přecijen má dvě nezanedbatelné výhody. 1) bonusový software, který není jen na okrasu, ale často významně rozšiřuje i možnosti systému. A není to jen o navigaci.
2) možnost koupit levnější novou nokii z šedého dovozu S PLNOU ZÁRUKOU uplatnitelnou kdekoliv v EU.

pokud HTC, tak spíše HTC 8X.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

jaký windows phone 8

Příspěvek od shagy2301 »

Ak chceš začať u WP8 a prechádzaš z iPhone, odporúčam niektorú z Lumii, kde získaš najviac pridanej hodnoty. Do Samsungu by som nešiel, teda ak nemáš v pláne podporovať rast Androidu na mobilnom trhu
mceza

jaký windows phone 8

Příspěvek od mceza »

Jednoznačně 520 nebo 720 (v závislosti na ceně). Ani jedním telefonem nebudeš zklamaná. Po HW stránce i zpracování jsou to pěkné kousky a na WP8 telefony (a ještě k tomu Nokie) za příznivé ceny.
shagy2301
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 132
Registrován: sob kvě 05, 2012 14:22
Zařízení: Lumia 640 XL (predtým HTC 8S, Nokia Lumia 800)

jaký windows phone 8

Příspěvek od shagy2301 »

Tak aktuálne sa mi zdá že je cenovo výhodnejšia 820 oproti 720. 520 by som nebral kvôli absencii blesku
MikeyMCZ
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 232
Registrován: sob úno 02, 2013 0:03
Zařízení: Nokia Lumia 920

jaký windows phone 8

Příspěvek od MikeyMCZ »

Jeste bych pripomnel Lumii 620. Vymenne kryty, mensi velikost nez 720. Jen co by mohlo vadit, nema oproti 720 display ovladatelny v rukavicich.
SirTom
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 394
Registrován: pon pro 08, 2008 9:09
Zařízení: Lumia 950 / Surface RT

jaký windows phone 8

Příspěvek od SirTom »

Samsung Ativ S je papírově velmi dobrý mobil, z momentálně nejvyšší třídy. Odladěnosti bych se vůbec nebál ve WP8 není moc co zkazit. Konkurence je buď Lumie 920 nebo HTC 8X.
Do půl roku by se na trhu mohla objevit minimálně nějaká Nokie, otázka je dostupnust v ČR.

A hlavně - co si představuješ pod pojmem nejlepší? V jakých parameterech, pro každého je to něco jiného.
bigt
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 334
Registrován: sob bře 30, 2013 11:15
Zařízení: Nexus 5X, Nvidia Shield K1, Acer 1810TZ
Bydliště: Haná

jaký windows phone 8

Příspěvek od bigt »

Noo, tak momentálně je na alze výprodej HTC 8X za 7200Kč...
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů