Speaker dock a WP7

Diskuze věnovaná dalším chytrým telefonům se systémem Windows Phone
Odpovědět
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

Speaker dock a WP7

Příspěvek od laembert »

Existuje nějaký speaker dock kompatibilní s WP7 telefony od HTC? Případně jaký jiný doporučujete způsob jak dostat z telefonu hudbu nahlas?
laembert
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: čtv pro 17, 2009 17:32
Zařízení: HTC Titan

Speaker dock a WP7

Příspěvek od laembert »

Zkoušel jste někdo WP7 a reproduktory s podporou bluetooth A2DP?
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Speaker dock a WP7

Příspěvek od JiriE »

Pokud vše dopadne podle plánu, měl bych mít tento týden Nokia Play 360. V tom případě dám vědět.

Edit: Objednáno a zaplaceno, v pátek mi snad dorazí.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Speaker dock a WP7

Příspěvek od mberdych »

Zkousel jsem WP a sluchatka s podporou A2DP a v pohode, takze predpokladam, ze repro bude totez.
Radek33
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 160
Registrován: pát led 16, 2009 14:24
Zařízení: Nokia Lumia 800

Speaker dock a WP7

Příspěvek od Radek33 »

Já používám BT sluchátka od SE a v pohodě (samozřejmě dle daných možností). Jediné co mi vadí je, že se nedá nastavovat Sound Enhancer, ten funguje pouze při propojení sluchátek jackem.
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Speaker dock a WP7

Příspěvek od miramares »

Logitech Mini Boombox, mám a jsem spokojen :-)
Jikoun
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 124
Registrován: sob srp 29, 2009 16:59
Zařízení: Nokia Lumia 1020, HTC 7 Trophy na prodej
Kontaktovat uživatele:

Speaker dock a WP7

Příspěvek od Jikoun »

Já mám tohle: http://www.sunnysoft.cz/zbozi/102PPW-00 ... fAodqhR0_Q Nehraje to vůbec špatně, ale ani nijak extrémně hlasitě.
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Speaker dock a WP7

Příspěvek od JiriE »

Tak 2 dny už mám doma a zkouším Nokia Play 360° a musím říct, že jsem příjemně překvapen. Zázraky se sice nedějí a fyzikální zákony platí i tady, ale na kvádřík 11x11x12 cm to hraje docela slušně, normální pokoj ozvučí v pohodě, večer před spaním v ložnici s rezervou :) . Zhodnotil bych to takto:

- mínusy:
  • jeden obrovský, a to je cena. Bohužel, nic podobného a lacinějšího jsem nenašel
- klady:
  • tak akorát velikost versus kvalita zvuku. Nechtěl jsem nějaká malá chrastítka, ale ani 30-40 cm veliká nepřenosná monstra (s malou výdrží)
  • výdrž - 20 hodin na jedno nabití
  • normální vyměnitelná telefonní nokiácká baterka
  • nabíjecí mikroUSB, už jsem nechtěl nic s miniUSB (i proto ne ten Logitech Mini Boombox) - prostě jeden typ kabelu a jedna nabíječka na všechno
  • možno mít spárováno až 8 zařízení, jednoduše mezi nimi přepínat
  • NFC - s WP si ho zatím moc neužijeme, ale za rok - kdoví?
  • docela elegantní vzhled a provedení
- mínus/plus
  • pokud bych se někdy zbláznil a přikoupil ještě jeden reproduktor, elegantní možnost spárování obou a možnost užít si opravdovějšího stereo efektu a malinko většího celkového výkonu
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Speaker dock a WP7

Příspěvek od karelchadim »

Doufám že nejsem úplně OT, řeším takový problém - doma mám špatný signál a proto pro přijímání hovorů nechci v ideálním případě na telefon vůbec šahat, protože je na místě, kde má signál dobrý a při hovoru chci aby to taky tak zůstalo.

Takže jsem si představoval jestli by neexistoval nějaký dock (bluetooth), který by uměl hlasité volání nebo pomocí sluchátka telefonovat, ale v ideálním případě se stále dobíjel. Doteď jsem to řešil sluchátkem, které však při nabíjení přejde do režimu nabíjím a nechci žádné zařízení ani vidět. Když hledám narážím buď na sety do auta, kde jde ale stejně většinou o provoz na baterku a následné dobíjení, nebo jsem narazil na sluchátko od Nokie, které sice nemá hlasitý odposlech, ale zato funguje na principu, který by mě vyhovoval.

Nezná někdo přímo takový home dock s možností telefonování, nebo nějaké alternativy k tomu handsfree od Nokie? (vypadá slušně takže to možná nakonec vyhraje, ale nerad bych něco přehlédl)

Předem díky za tipy
JiriE
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 120
Registrován: úte lis 01, 2011 10:30
Zařízení: Lumia 930

Speaker dock a WP7

Příspěvek od JiriE »

Jak píšete, řešení existují obě dvě:
  • - nebo použít BT sluchátko, která nemá problém být na příjmu, když se nabíjí. Třeba Vámi uvedená Nokia. Já používám Plantronics Discovery 975 - má svoji základničku (sloužící i jako přepravní pouzdro), která obsahuje i svoji baterii a dokáže sluchátko asi 3x plně nabít. Při mém střídmém používání nabíjím asi 1x za 14 dní. Tento způsob používání a způsob uchycení sluchátka v uchu ovšem nemusí každému vyhovovat.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Speaker dock a WP7

Příspěvek od karelchadim »

ten Plantronics vypadá luxusně ;)
určitě zvážím obojí, logitech má určitě takyněco do sebe
Odpovědět

Zpět na „Další WP telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů