Alba

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Venca B
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 96
Registrován: úte čer 21, 2011 13:14
Zařízení: Samsung Omnia 7

Alba

Příspěvek od Venca B »

Ahoj, všiml jsem si toho až dnes, ale ve WP7 nejdou vytvářet alba fotek? :-o Nebo to jen přehlížím. Hodilo by se mi pár věcích naházet k sobě kvůli škole...
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Alba

Příspěvek od Flynn »

Pokud to nejde v telefonu, tak to lehce uděláš v počítači a prostřednictvím Zune. Jdi do složky Obrázky, vlevo uvidíš Alba a možná další složky. Klepni do složky nazvané podle tvého telefonu a tam si vytvoř libovolnou složku (pravým tlačítkem myši vyber možnost Nové album a vytvoř si pod vlastním názvem svoje album). Takto můžeš vytvářet i další složky a tam si rozdělíš fotky podle toho, jak potřebuješ. Až připojíš telefon, tak si ho sesynchronizuj - fotky z levé části můžeš přetahovat do nově vytvořeného adresáře v Zune a ten pak přetáhneš na ikonku telefonu vlevo dole.
marek1
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 256
Registrován: úte pro 12, 2006 9:06
Zařízení: Nokia Lumia 820 Yellow SanDisk 16GB Ultra Class 10
Bydliště: Usti nad Labem

Alba

Příspěvek od marek1 »

Hezky, se Zune, ale bez nej to nejde. :cry:

Lepsi by bylo kdyby MS dal vice moznosti v Picture HUBU:
1.Vytvaret Alba [ presun fotek ze slozky "Camera roll" do vlastni vytvorene slozky"
2. Mazat vice fotek najednou v "Camera roll"

Proc nikdo neudela apku, ktera ma pristup do Picture Hubu, ktera by umela tyto veci ? :?:
hnoor
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 11, 2015 2:13
Zařízení: nokia

Alba

Příspěvek od hnoor »

Jdi do složky Obrázky, vlevo uvidíš Alba a možná další složky. Klepni do složky nazvané podle tvého telefonu a tam si vytvoř libovolnou složku (pravým tlačítkem myši vyber možnost Nové album a vytvoř si pod vlastním názvem svoje album).
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů