[app] Owiro GPS - dělá z nás Aponia blbce?

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
hotovyrado

[app] Owiro GPS - dělá z nás Aponia blbce?

Příspěvek od hotovyrado »

Na webu http://www.owiro.com/" onclick="window.open(this.href);return false; jsem našel rádoby novou GPS navigaci, jaké bylo mé překvapení poté, co jsem rozklikl... Níže jsem zkopíroval mail odeslaný na [email protected], můžete si sami udělat úsudek....



Dobrý den,
Když jsem na Facebooku zahlédl reklamu na Vaši navigaci, s radostí jsem klikl na odkaz. Jaké bylo ale mé překvapení a rozčarování, když jsem uviděl jen Aponia GPS s jiným jménem?

Nemám problém napsat, že vzhledem k tomu, jak se Aponia zachovala ke svým zákazníkům (nefunkční program pod Windows 10 Mobile, vybírání peněz za koupi map CEDA třebaže už bylo jasné o dom, že CEDA s Aponií skončila, updaty map Navteq ne zrovna časté, komunikace se zákazníky podle diskusí na webu nulová) tak se jedná jen o přejmenování Aponie s tím, že se Owiro tváří jako něco jiného. Jenže to byste nesměli na svých stránkách používat IDENTICKÉ screenshoty s popisem aplikace, jaké má Aponia.

Samozřejmě je otázkou, zda je to cílené, nebo ne, ale v každém případě je chybné, pokud na svých stránkách neuvádíte zdroj mapových podkladů - předpokládám, že tak jako u Aponie se zde jedná o mapy NQ, ale uvedeno by to tam býti mělo…

Další věc…. Za 99% jistoty, že se jedná o „Aponii v bleděmodrém“, můžete mi zdůvodnit, proč bych měl platit o TŘETINU (beru licenci Evropa+Rusko+doprava, jako nejlepší balíček "výkon/cena") více, než u identického produktu pod názvem Aponia GPS, která sice nemá nejlepší renomé, ale má jej aspoň nějaké na rozdíl od do dnešních dnů neznámé značky Owiro? Pokud má nějaká firma/značka/produkt špatné jméno, tak je naopak běžný re/start (a je irelevantní, zda se starým nebo novým jménem) se slevou, abych kunčafty získal, ale třetinové zdražení? Za pětikilo bych licenci EU+RF koupil, ale za skoro tisícovku při mně známých peripetiích Aponie ne, fakt ne…

Budu rád za relevantní odpověď.
hotovyrado

[app] Owiro GPS - dělá z nás Aponia blbce?

Příspěvek od hotovyrado »

Odpoved prisla za 5 minut.... Krome nabubrelosti a mlzeni v ni nic neni.... J*bat....

"Dobry den,
Aponia dela franchisu.
Ma jiz desitky jinych provozovatelu jen s jinym designem.
Tod vse co vam k tomu reknu.
Hezky den
M. Pavelka
"
hotovyrado

[app] Owiro GPS - dělá z nás Aponia blbce?

Příspěvek od hotovyrado »

ToĎ s "d"....jednatelem může být i nýmand bez znalosti mateřského jazyka....
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů