[app] ExpenseScout

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
mvacha
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 14, 2011 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 800 (modrá), Samsung Omnia 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od mvacha »

Spravujte své příjmy a výdaje s jednoduchou a elegantní aplikací. Pokud nepotřebujete “nejkomplexnější a nejsložitější aplikaci” na správu svých financí, tohle je aplikace pro Vás!

Obrázek Obrázek Obrázek

TRIAL verze je bez jakýchkoliv omezení a reklam.

Doufám, že se bude líbit :)

Obrázek

Další verze (cca 10. 4. 2012):
• Možnost připnout stránky „nový příjem“ a „nový výdaj“ na úvodní obrazovku (start).
• Možnost nastavit jinou měnu, než je místní nastavení systému.
• Oprava bugu v přehledu, kde se neseskupují kategorie .
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

Odzkoušeno, bude to výborná aplikace. Pár nedostatků ještě má, ale je to první verze. Svůj feedback jsem již autorovi zaslal.
MartinJ
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: čtv zář 15, 2011 8:08
Zařízení: Lumia 920 white (GDR3)

[app] ExpenseScout

Příspěvek od MartinJ »

Funguje pěkně, jen bych u přijmů a výdajů změnil font nadpisu :)
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] ExpenseScout

Příspěvek od sssugi »

Pekna aplikacia hned som ju zacal pouzivat :) Chyba mi len export na mail v nejakom rozumnom formate a hlavne aby sa dal nastavit pravidelny prijem kazdy mesiac trebars :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

OT: Dnes jsem viděl na Marketplace dvě podobné aplikace od slovenských autorů. Bohužel, ti hoši je mají obě v angličtině. Stačí si např. nainstalovat aplikaci Slovenské aplikacie, kde najdete přehled nových slovenských apps a tam je objevíte (MyExpenses.eu, Money Pro).
Uživatelský avatar
kalmia
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 476
Registrován: úte pro 28, 2010 18:26
Zařízení: Nokia Lumia 930 Black

[app] ExpenseScout

Příspěvek od kalmia »

Také bych se přimlouval za jiný font v nadpisech příjmy a výdaje. Mně navíc hodně vadí ta ostrá zelená a červená. Jinak se mi možné využití aplikace líbí.
mvacha
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 14, 2011 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 800 (modrá), Samsung Omnia 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od mvacha »

O té barvě a fontu ještě popřemýšlím :)
Export určitě bude, plánuji udělat nějaký backup/restore na skydrive.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od karelchadim »

ja bych se jeste primluvil za editaci prijmu a vydaju, ktere uz jsem ulozil... a moznost vytvaret si vlastni kategorie
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

Hned v sobotu po nainstalování a použití aplikace jsem autorovi poslal e-mail s feedbackem. Bylo to tyto body:
1. Název aplikace by mohl být v češtině, Číňani a Rusové mají také názvy v jejich jazycích
2. V Přehledu je celková suma výdajů, což je OK. Ale proč tam nejsou položky shrnuty (sečteny) v kategoriích? Mám tam třeba 12x Jídlo a Pití, 6x Domácnost...
3. Chybí tam tlačítko pro uložení, i když se údaj ukládá po stisku Přidat výdaj, není to zcela jasné
4. Chybí mi (hodně moc) možnost editace položky, je tam jen možnost smazání
5. Kategorie bych asi nezdvojoval (např. sport a zábava)
6. Měla by být přidána možnost backupu na Skydrive, položky narůstají a jejich ztráta by mě mrzela.

Odpověď přišla záhy také v bodech:
1. To je dobrá připomínka, podívám se na to.
2. Je to hloupý bug, ty kategorie mají být samozřejmě seskupené, hned v další verzi to opravím. Bohužel certifikace na Marketplace trvá skoro týden, tak to nebude hned :(
3. Dobrá připomínka, změním to.
4. Nestihl jsem to dodělat v první verzi, ale samozřejmě že editace bude.
5. Feedbacku na kategorie je víc, zase nechci aby těch kategorií bylo 20 a lidé se v nich ztráceli. Možná to časem změním.
6. Skydrive backup určitě v další "vetší" verzi bude, stejně jako grafy.

Díky, za takto obsáhlý a věcný feedback, určitě ExpenseScout na základě Vašich připomínek vylepším :)
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] ExpenseScout

Příspěvek od sssugi »

Mne tam este chyba moznost editovat kategorie, alebo vlastne by mi len stacila kategoria na vydavky na cestovanie :) ostatne veci som vedel kam zaradit :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

Podívejte se na zahraniční aplikace (vyhledávejte výraz "expens...") a sami uvidíte, co by to ještě chtělo. Nebýt v angličtině, tak bych jednu z nich, co je velmi dobře hodnocená, používal. Možná toho umí až moc a v jednoduchosti... však víte.
Uživatelský avatar
sssugi
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 202
Registrován: pon bře 15, 2010 18:09
Zařízení: Nokia Lumia 920

[app] ExpenseScout

Příspěvek od sssugi »

Skusal som to ale bud boli nepouzitelne alebo skarede :D Jedine MoBudget sa mi pozdavala ale tam to bolo zase zlozite ze som nevedel niektore veci dobre nastavit :)
Pacikx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 125
Registrován: čtv bře 12, 2009 19:27
Zařízení: iP 6s+ 128GB

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Pacikx »

Aplikace která se jistě hodí :) Ale nejlepší by bylo, kdyby si mohl uživatel sám přidat kategorie které potřebuje, a ty co nechce by vymazal (případně by je přejmenoval, atp...). To je pro mně hlavní nedostatek... :(
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

Pište autorovi feedbacky, podobné stesky zde na fóru ho můžou minout. Určitě se bude rád inspirovat dalšími návrhy.
mvacha
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 14, 2011 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 800 (modrá), Samsung Omnia 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od mvacha »

Nebojte se, sleduji to i tady :) O ty kategorie se píší snad všichni, změním to. Díky za Vaší chválu, nápady i kritiku :)
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

Je tu první update, který odstraňuje zásadní chybu v shrnování jednotlivých položek do kategorií. Je to velký skok kupředu ve vývoji aplikace.
Doufám, že další úpravy a vylepšení na sebe nenechají dlouho čekat.
mvacha
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 14, 2011 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 800 (modrá), Samsung Omnia 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od mvacha »

Ještě tam opravuju jeden UI bug a je tam malá připrava na další update, ale jo uznávám, že tohle nebyl žádný update. Moc jsem poslední týden neměl čas a ani se mi moc nechtělo programovat. Ale nebojte, nezapíchnul jsem to, teď jsem si k tomu na cca 15min sednul a už mám editaci položek.
mvacha
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon lis 14, 2011 17:23
Zařízení: Nokia Lumia 800 (modrá), Samsung Omnia 7

[app] ExpenseScout

Příspěvek od mvacha »

Dneska jsem narazil na ikonku, která se mi zalíbila a přidělal jsem i secondary-tiles pro nový příjem a výdaj. :)
Obrázek
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

[app] ExpenseScout

Příspěvek od Flynn »

POZOR! NEPOUŽÍVAT ZÁSTUPNÉ LIVE TILES PRO PŘÍJMY A VÝDAJE! VŠE SE VÁM SMAŽE!Tak dnes po aktualizaci naprosté zklamání! Použil jsem zástupné LT pro Příjem a Výdaje, ale zjistil jsem, že dokud se nezadá položka, není možno se ani pohybovat v aplikaci. Čekal jsem, že se spustí příslušná stránka a po stisku šipky mě to hodí do aplikace. Místo toho se aplikace rovnou zavře. To nepovažuji za dobré, protože takto musím mít tři LT k app, anebo nutně zadat nějakou položku. Zadal jsem odtamtud tedy pokusnou položku, abych zjistil chování aplikace. Po potvrzení (přidání) položky se již objevily názvy metro stránek, chtěl jsem tedy pokusnou položku smazat. Bohužel jsem si nevšiml, že tam je pouze tato jediná položka, a že se vše ostatní VYMAZALO! Tedy to, co jsem tam pracně celý měsíc sázel. Když jsem žádal autora, aby se dala provádět záloha dat na SkyDrive, bylo mi odpovězeno, že se s tím počítá. Místo toho bylo asi důležitější vytvářet "prasečí" ikonky, které opravdu vše zprasí. Jsem rád, že jsem si aplikaci nekoupil.
EDIT:
POZOR! NEVYTVÁŘEJTE SI ZÁSTUPNÉ DLAŽDICE PRO PŘÍJEM A VÝDAJE. Jejich vytvořením dojde ke smazání všech dat. Jakmile LT stisknete, jste na stránce pro zadávání údaje. Po potvrzení se sice údaj načte, ale je tam takto jen jediný, předchozí se smazal a pokud jste měli již něco z minula, přijdete o to také. Děkuji autorovi za takovýto zmetek!
Uživatelský avatar
amentma
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 162
Registrován: stř črc 15, 2009 8:01
Zařízení: Galaxy S8, iPhone 7, zvysky Lumie, ...

[app] ExpenseScout

Příspěvek od amentma »

fakt sa to vymazalo :) ja to neberiem tak tragicky ako Flynn, dolezite pohyby mam na bankovom vypise a inde. Ale potvrdzujem ze s novymi Live Tile historia zmizne...

Na druhej strane chapem Michala, myslel to dobre, chcel nam pridat pohodlie a nieco mu uniklo. Podobny pruser som vykonal aj ja, opravoval som jednu vec a pokazil som inu. Najhorsie je, ze tych 4-6 dni na schvalenie v Marketplace je neskutocne vela, ked vies o chybe a nemozes ju odstranit skor.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 35 hostů