[app] Facebook

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Mich77
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 439
Registrován: čtv pro 03, 2015 16:49
Zařízení: Lumia 950 XL DS, LG G6 DS 64GB quad DAC

[app] Facebook

Příspěvek od Mich77 »

Odcházel jsem teď z insideru přes wdrt a ta původní facebook aplikace je přímo integrovaná v systému. Ani po aktualizaci na nejnovější build a několikadenním používání se neaktualizovala a nepřestala fungovat. Ale je samozřejmě k ničemu, na co je rychlý start, když zobrazuje staré příspěvky, nové až se jí chce a některé vůbec. Přes Lidé je to fajn, ale jen na čtení nových příspěvků, jinak zase nepoužitelné.
Za mě pořád zůstává nejlepší řešení dlaždice co mě hodí na facebook přes Edge, je to rychlé funkční a nebo aplikace od facebooku, která se sice občas zapíná 7 sec, ale pak šlape normálně.
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Facebook

Příspěvek od relouth »

Dlazdica s linkom? Skús Slim Social
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Slim social je rýchlejší nez edge ale skryvanie spodnej listy ma seriózne otravuje
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

[app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Rychlejší než Edge není, je rychlý stejně, protože je to Edge :D ale má to výhodu, že nemusím furt zavírat taby v prohlížeči... to skrývání lišty mě taky dost žere :/ ještě jsem napsal autorovi appky, že by mohl odchytávat linky na FB ze systému, aby se to rovnou otevíralo ve Slime... snad se k tomu dostane...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Rýchlejší je lebo nejak ten kód parsuje na pozadí (minimálne už len tam necpe reklamy) a celkovo to formátovanie - mne proste ide rychlejsie
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 hostů