[app] Facebook

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

neni to nahodou candy crush ktora je vynikajuca a ide dokonca slusne aj na 520tke ?

http://www.theinquirer.net/inquirer/new ... windows-10" onclick="window.open(this.href);return false;
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

[app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

Dle mne je jsou v managementu FB Inc. slušně řečeno naprostá hovada, která chtějí škodit MS, jinak to nevidím. Je pozoruhodné, že na mém Xiaomi s 2 GB RAM fachčí FB na jedničku. Myslím, že stále platí, že telefony s mobilními Windows s menší RAM mohou konkurovat androidu s RAM vyšší. Něco mi tom opravdu nesedí. Kdoví s kým se Zuckerberg a spol. paktují...
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

[app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

imperator píše:neni to nahodou candy crush ktora je vynikajuca a ide dokonca slusne aj na 520tke ?

http://www.theinquirer.net/inquirer/new ... windows-10" onclick="window.open(this.href);return false;

Jj Candy Crash Sodu i originál hraji už snad od Lumie 520, max. od Lumie 535 a naprosto v pohodě. Jen když jsem si chtěla jednou nebo dvakrát koupit bonus, tak to spadlo... Jinak do autobusu, postele nebo třeba na WC super a naprosto funkční aplikace
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Právě proto jsem tam napsal UWP, protože Candy Crush UWP není.... ale ve výsledku to funguje, tak proč ne :) i když tuším, že obyčejný Candy Crush neumí Continuum, takže tam je malinký vroubek...

EDIT: Dostáváme se do OT, tak ať nejsme pokáráni...
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

ako jasne ze nevie continuum - ale skor ide o to ze ked cez ten port isla dobre na 520tke - a to nebol "nativny" kod ale "medzikod" tak podla mna by to islo ako nativne uwp paradne - len na demonstraciu asi naozaj ziadna app cez to nepreletela :-o a facebook ma bud smejdacku osmetu alebo to naschval kazdi .. ale ked si zoberiem - facebook = whatsapp, fb, messenger, instagram (a ten nie je stale seriozne plynuly atd - takze nie nie je to seriozny port) a snapchat ceo je hater - takze mame 5 hlavnych top appiek na svete domrvenych resp. jedna ani nie je
relouth
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2803
Registrován: stř říj 02, 2013 11:20
Zařízení: Lumia 640,Redmi Note 4 LTE

[app] Facebook

Příspěvek od relouth »

Viete mi rýchlo zhrnúť výhody a nevýhody whatssapp oproti messengeru? Stale tam laguje písanie?
hotovyrado

[app] Facebook

Příspěvek od hotovyrado »

WA je i na desítkách jednoznačně plynulejší. Jde samozřejmě ale primárně o to, jakou základnu kontaktů máš kde....
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

whatsapp vie okrem obrazkov, videa, kontakty, gifka - pripnut kontakt na plochu - vie lock screen resp glance screen ikonky, nikdy nemrzne ako messenger, ma cierne pozadie (resp vies si dat aj vlastne) hoc teda nie je uwp a nevyuziva vsetky vyhody w10 - ale celkovo je v dizajne sprav vo w10 - oproti messengru je to aj ked je to len 8.1tkova verzia na mile daleko... ano sem tam zalaguje to pisanie ale vobec neviem kedy - ci to nesuvisi s tym ze nahodou nejaky proces na pozadi viac bezi alebo nieco - ale posledne bezi uz dost svizne no...
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Pro mě je WhatsApp o dost kvalitnější appka, než messenger.... Pokud chceš přechod na jinou platformu, tak GroupMe má dobré UWP aplikace :)
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Síce webwrapper ale zabera len 1mb oproti 280mb a nevyžaduje 2gb tam - oproti browsowaniu v edgi ponuka par vlastnosti - možno niekomu pomôže

http://m.windowscentral.com/slimsocial- ... cebook-app" onclick="window.open(this.href);return false;
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Heh, to jsem dneska přesně hledal :) dokonce jsem byl tak zoufalý, že jsem to začal sám programovat :D k spokojenosti by jen nemusely zajíždět virtuální tlačítka....
Garp69
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 122
Registrován: čtv dub 10, 2014 22:43
Zařízení: MS Lumia 950 (WM_10), Nokia Lumia 925 (WP8.1),

Re: [app] Facebook

Příspěvek od Garp69 »

imperator píše:Síce webwrapper ale zabera len 1mb oproti 280mb a nevyžaduje 2gb tam - oproti browsowaniu v edgi ponuka par vlastnosti - možno niekomu pomôže

http://m.windowscentral.com/slimsocial- ... cebook-app" onclick="window.open(this.href);return false;
Díky. Hned jsem to nainstaloval a je to pro mě mnohem lepší než ofiko aplikace. Pro mne úplně super v tom, že můžu psát naležato :-)

Sent from mTalk L950
osso
smartguru
smartguru
Příspěvky: 682
Registrován: pát pro 17, 2010 22:31
Zařízení: Lumia 950 XL, Lumia 830, Lumia 640 LTE, Nexus 5x

Re: [app] Facebook

Příspěvek od osso »

tak na w10 pc uz messenger vola aj videuje [emoji4] tak hadam sa dockame aj na mobiloch len uz keby to optimalizovali ako Instagram tak bude spokojny [emoji4][emoji3]

Sent from mTalk
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

[app] Facebook

Příspěvek od qwerty »

Mahtiel píše:Dle mne je jsou v managementu FB Inc. slušně řečeno naprostá hovada, která chtějí škodit MS, jinak to nevidím. Je pozoruhodné, že na mém Xiaomi s 2 GB RAM fachčí FB na jedničku. Myslím, že stále platí, že telefony s mobilními Windows s menší RAM mohou konkurovat androidu s RAM vyšší. Něco mi tom opravdu nesedí. Kdoví s kým se Zuckerberg a spol. paktují...
nemas pravdu, u ostatných apiek je to naopak, lebo Win ma nizsie naroky ako Android... Podla mna FB sa s MS dohodol, ze ich apky bude robit sam, ale aby nemuseli zacinat na zelenej luke, tak ich spravia ako port z iOS. A MS im dal na to nastroje, ktore su relativne nove a este vo vyvoji, najprv sa riesi funkcnost a potom sa optimalizuje. Preto FB sice uz funguje, ale startuje 10 sekund. Tak dufam ze sa to zlepsi :)
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Ty nástroje jim nedal MS. A myslím, že to Mahtiel myslela přesně tak, jak si ti napsal ty [emoji2]
Mahtiel
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1011
Registrován: čtv črc 03, 2014 19:56
Zařízení: Xiaomi Redmi Note 4 Global
Bydliště: Brno

[app] Facebook

Příspěvek od Mahtiel »

Jj přesně tak :) prostě mi na tom něco nesedí
imperator
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2296
Registrován: pát srp 03, 2012 1:00
Zařízení: Iphone 7 Plus 128 GB Silver

[app] Facebook

Příspěvek od imperator »

Mahtiel si múdra zena že ti doslo že to nie je s kostolným poriadkom a zároveň je vsetkym jasne že teba ako užívateľa ta to zaujimať nemusí resp dupľom nemôžeš byť lojalna k tak veľkej firme ako MS - je rozdiel podporovať miestneho pestovateľa zeleniny a rozdiel je odpúšťať Ms :D
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

[app] Facebook

Příspěvek od bigjohn »

Dobry. Nemozte sem dat odkau na povodnu verziu fb s normalnym startom? Dakujem. Na tuto novu uz nemam zatial nervy.
veigy
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 3219
Registrován: úte led 07, 2014 23:18
Zařízení: OnePlus 5 + Gear Fit 2
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: [app] Facebook

Příspěvek od veigy »

Soubory sdílené z OneDrivu | https://1drv.ms/u/s!AnVMICPPktJ1vf0ITO_DjSpgzi9c2w" onclick="window.open(this.href);return false;
bigjohn
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 350
Registrován: stř pro 19, 2012 21:45
Zařízení: Ulefone Power 3 (Nova Launcher)
Bydliště: Trenčín

[app] Facebook

Příspěvek od bigjohn »

dakujem. ale inštalácia nefunguje
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 37 hostů