Užitečné aplikace - Robert Varga

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Potvrzuji, toto tam opravdu problikne.
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od nofu »

Necroman píše:12. 8. Adam
13. 8. Miluje
14. 8. Evu
15. 8. Tomu ver
Velmi vtipné - taky to tam mám :)

btw. dneska dorazil update na TV program a přiznám se, že je pro mě zklamáním, že stále nejde řadit kanály :( Nebo to již nějak jde, jen jsem to přehlédl?
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Necroman píše:Ze by nekompatibilita s koncem roku, nebo hacknuty zdroj dat? :)
Viz. můj předchozí post, jde o první případ :-) Od pondělí to pojede OK. Aplikace je plně offline, takže hack zdroje dat u aplikace Svátky nikdy nenastane. :P Ale dějí se jiné věci, právě teď přidávám featuru propojení se seznamem kontaktů (něco jako má aplikace Birthdays), tak snad potěší.
Flynn
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1591
Registrován: pon říj 31, 2011 15:35
Zařízení: HTC Radar WP 7.8 - Dynamics 2.0, myPhone Next

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Flynn »

Chaloupkovy Svátky mi fungují a jsou také zdarma. Jiné už nepoužívám. Jen Robertovy a jeho.
Manek49
smartguru
smartguru
Příspěvky: 708
Registrován: čtv led 13, 2011 22:40
Zařízení: iPhone 5C
Bydliště: Horní Branná

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Manek49 »

btw. dneska dorazil update na TV program a přiznám se, že je pro mě zklamáním, že stále nejde řadit kanály :( Nebo to již nějak jde, jen jsem to přehlédl?
Tahle fičura mi taky chybí, nešlo by s tím něco udělat? :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Ahoj, určitě s tím počítám v dalším updatu TV Programu. V současném updatu jsem dělal živou dlaždici s upozorněním na nejbližší sledovaný pořad, což pro většinu uživatelů byla killer featura s vyšší prioritou, tak jsem tomu dal přednost. Včera jsem makal na megaupdatu aplikace Svátky (již ve schvalovacím procesu Marketplace) a dneska zabrousím do Radio CZ (přehrávání v pozadí + dlaždice rychlého spuštění přehrávání). Všechno ale bude! :P
nofu
smartguru
smartguru
Příspěvky: 701
Registrován: úte říj 04, 2011 12:56
Zařízení: Dell Venue Pro

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od nofu »

Super, to jsem chtěl číst, už se těším. Díky!
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Tady screeny z nové verze aplikace Svátky: http://smartmania.cz/forum/viewtopic.ph ... 62#p238362
kaon
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 58
Registrován: čtv říj 27, 2011 11:58
Zařízení: Dell Venue Pro

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od kaon »

Bude aj nova verzia aplikacie Meniny ? :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Určitě, dostane všechny featury. Časování do konce ledna.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

FYI, na cestě do Marketplace, aplikace Rádio. Obrázky zde: SkyDrive. Bohužel současné Radio CZ co mám v marketu nemůžu předělat do češtiny, tak to jde jako separé aplikace.
Aplikace Rádio streamuje více než 25 českých stanic, umožňuje vytváření dlaždic pro rychlé spuštění rádia a podporuje přehrávání i při vypnuté aplikaci.

Dlaždice zdobí pečlivě upravená loga jednotlivých stanic a v aplikaci je i velmi jednoduchý manuál pro začínající uživatele Windows Phone.

Aplikaci lze plně používat i bez placení.
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Martin Suchan »

Proc by aplikace nesla predelat do cestiny? Vzdy lze predelat vnitrnosti, pridat resourcy a funguji i dalsi jazyky :)
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Nejde změnit defaultní jazyk, což pro mně bylo dost nepohodlný... Navíc je již otevřený český market, a tak anglickou verzi asi uplně zrušim protože už neni potřeba (tenkrát by mi to jinak neprošlo).
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Vlasta W. »

Neprojde ti to ani teď :-) Pořád je a vždycky bude u nás řada lidí, kteří mají americké Live ID. Otevření českého marketu rozhodně neznamenalo to, že zahodím své současné Live ID s nakoupenou hudbou, aplikacemi a MS points a udělám si české.

Navíc tohle považuji tak trochu za podraz na ty z nás, kdo si Rádio CZ koupili. Starou aplikaci opustíš a novou verzi si necháš znovu zaplatit, pokud tedy správně rozumím tomu "i bez placení" (tzn. trial s reklamou).
Martin Suchan
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1138
Registrován: pát bře 11, 2011 10:48
Zařízení: Nokia Lumia 925
Bydliště: Praha

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Martin Suchan »

Robert Varga píše:Nejde změnit defaultní jazyk, což pro mně bylo dost nepohodlný..
Proc by to neslo, je to vec nastaveni preci - tam se nastavuje default jazyk a dalsi podporovane jazyky. Zkousel jsi to a nejde to, nebo to primo nekde pisou?
Otevření českého marketu rozhodně neznamenalo to, že zahodím své současné Live ID s nakoupenou hudbou, aplikacemi a MS points a udělám si české.
Porad tu je (byla?) moznost zmenit zemi u LiveID z americkeho na ceske, ale potom by clovek asi prisel o nakoupenou hudbu, kdyz u nas dosud neni Zune marketplace.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Vlasta W. »

Pokus změnit e-mail u tohoto Live ID a jeho přenos na WL Admin Center mě tak vyškolil, že se toho dneska nedotýkám ani metrovým klackem. Účet mi zůstal viset někde "mezi", přišel jsem o všechny kontakty a měsíc ze sebe nechal dělat idiota supportem MS, až to museli prošťouchnout známí v české pobočce. Rozhodně nic takového nehodlám opakovat :-)
jk001
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 204
Registrován: pon zář 05, 2011 12:27
Zařízení: HTC Mozart , Omnia 7

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od jk001 »

niekde som zachytil informáciu že migrácia liveid zmena krajiny už nieje možná predtým bolo možné raz rok zmeniť krajinu
ak má niekto bližšie informácie nech sa podelí
Uživatelský avatar
miramares
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 168
Registrován: úte zář 27, 2005 11:13
Zařízení: HTC HD2, LG E900, Nokia Lumia 920, MS Lumia 950

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od miramares »

Někdy loni na podzim jsem si to měnil a pořád platilo roční omezení. Ale je to blbost, protože jsem kvůli tomu přišel o všechny placené věci :-( a veškeré updaty aplikací se musí řešit reinstalací... tohle je dost nedomyšlené
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

RE: Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od dwbmb »

Já sem teda při převodu US -> CZ o nic ze svého účtu nepřišel :) Každopádně druhá výtka má něco do sebe. Nešla by ta původní verze počeštit na pevno a nabídnout na všech marketech? Druhá stejná app za další peníze mi taky nevoní.
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Uzitecne aplikace - Robert Varga

Příspěvek od Robert Varga »

Necroman píše: Proc by to neslo, je to vec nastaveni preci - tam se nastavuje default jazyk a dalsi podporovane jazyky. Zkousel jsi to a nejde to, nebo to primo nekde pisou?.
Nahlasi ti to "nejde appku publikovat v mene languages nez doposud"... Anglictiny uz se proste nezbavim...

Vlasta: S těmi nákupy předchozí Radio CZ, ... No jsem dost naštvanej, ne že ne... Řešení mám vymyšlený, a pokud bude zájem, mohlo by vypadat takhle: Radio CZ bude ve full verzi po updatu zobrazovat v nastavení "token pro nákup aplikace Rádio". Kdo mi ho pošle spolu s číslem účtu, pošlu mu zpět peníze. To by mělo být fér... Jinak Rádio jsem publikoval do marketů US, UK, HU, PL, CZ, DE.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 66 hostů