Pobočky/Bankomaty GE Money (CZ) v Marketplace!

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Pobočky/Bankomaty GE Money (CZ) v Marketplace!

Příspěvek od Robert Varga »

Ahoj,
právě mi do Marketplace probublaly další dvě apps. Jsou na jedno brdo a poslouží jako váš zaručeně nejrychlejší pomocník při hledání poboček či bankomatů GE Money. Pouze ČR!

Ihned po spuštění apps vám podle vaší polohy vyhledají nejbližší bankomaty či pobočky v okolí. Můžete si na ně ťuknout a zjistit například kdy mají otevřeno, jakou mají adresu, nebo telefonní/fax číslo.

Hledejte "Robert Varga" nebo rovnou "bankomaty" či "pobočky". Video zde: http://www.youtube.com/watch?v=amQKosscM44" onclick="window.open(this.href);return false;

Apps bude více. Právě jsem odeslal do Marketplace "Slevy Dnes", "Zľavy Dnes" a "Zniżki Dzisiaj".

P.S.: Pokud znáte XMLka s polohami bankomatů/poboček svých jiných oblíbených bank, sem s nimi a aplikaci dodám do týdne. Samozřejmě FREE TRIAL bez omezení funkčnosti, jako vždy.

P.S. #2: Nevím proč, ale smazali mi odsud informaci o vydání nového WP Bench s online žebříčky, kam jsem umístil i odkaz na smartmanii :cry:

Robert
bankomaty-pobocky.jpg
czech rocks
(166.9 KiB) Staženo 2 x
Uživatelský avatar
femx
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 121
Registrován: sob úno 19, 2011 12:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 Tango

Pobočky/Bankomaty GE Money (CZ) v Marketplace!

Příspěvek od femx »

Ahoj,

vypada to pekne a uzitecne. Jen me tak napada, neslo by pro upload bankomatu vyuzit info z POI.cz?
Jde stahnout gpx fily, coz by teoreticky mohly byt v podstate XML.
Vyhodou je ze by se daly sehnat bankomaty temer vsech bank. Co si o tom myslis?
Dik
Uživatelský avatar
Robert Varga
smartguru
smartguru
Příspěvky: 607
Registrován: ned dub 03, 2011 15:07
Zařízení: HTC Titan

Pobočky/Bankomaty GE Money (CZ) v Marketplace!

Příspěvek od Robert Varga »

Ahoj,
díky za tip! Mno, můžu jim zkusit napsat, mají v patičce dost hrozivou hlášku "Veškerá data jsou majetkem poi.cz (c) 2008.." tak za nic neručim...

R
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Ahrefs [Bot] a 26 hostů