Zelené potvory v sms aplikaci.

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Topinka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte kvě 05, 2015 12:05
Zařízení: Samsung Galaxy SIII mini

Zelené potvory v sms aplikaci.

Příspěvek od Topinka »

Zdravím,

mám telefon zn. Samsung Galaxy S3 mini a ve výchozí SMS aplikaci jsou místo pěkných normálních smajlíků, takové zelené androidí obludy. Prý se dají stáhnout jiné a nahradit je místo těchto zelených. Pokud někdo ví, jak se to dělá a jdou nahradit smajlíci, budu ráda, když mi krok za krokem vysvětlí, jak na to. :)
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zelené potvory

Příspěvek od koumes »

Stahni si googlackou klavesnici a tam jsou. https://play.google.com/store/apps/deta ... thod.latin" onclick="window.open(this.href);return false;
Topinka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte kvě 05, 2015 12:05
Zařízení: Samsung Galaxy SIII mini

Zelené potvory

Příspěvek od Topinka »

Nejde mi o klávesnici, ale o to, že mám ve výchozí SMS aplikaci od výrobce místo pěkných, normálních smajlíků, zelený androidy, tak mě zajímá, jestli jdou nějak nahradit jinými. Prý se dají stáhnout, ale nejdřív se musí udělat ROOT a po něm když se stáhnou jiní smajlíci, tak se vloží do telefonu místo těch zelených androidů, tak by mě zajímalo, jestli ti zelení smajlíci jdou nahradit jinými, abych tam měla ty normální graficky udělané a ty zelení, aby tam už nebyly.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zelené potvory

Příspěvek od koumes »

Tak jeste jednou.
Stahni si tu googlackou klavesnici a nastav jako vychozi.
Topinka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte kvě 05, 2015 12:05
Zařízení: Samsung Galaxy SIII mini

Zelené potvory

Příspěvek od Topinka »

A k čemu mi pomůže ta google klávesnice? I když si jí stáhnu a budu jí používat, tak to ty zelený smajlíky z výchozí SMS aplikace nezmění a ti zelení smajlíci jsou ne v klávesnici od výrobce, ale když kliknu ve zprávě na Vložit smajlíka, tak v tom jsou ty zelený potvory. V klávesnici od výrobce smajlíci jsou taky, ale v textové podobě jako :-), :-D, ;-) atd.
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Zelené potvory

Příspěvek od mberdych »

Smajlici jsou dle klávesnice. Takze mám dojem, že ti bylo nabídnuto řešení a ty ho jen ignorujes. Jsou ty zelený obludy když čteš zprávy a nebo když píšeš?
rikardo
nováček
nováček
Příspěvky: 45
Registrován: sob led 10, 2015 23:26
Zařízení: LG G2
Bydliště: okr.Louny

Zelené potvory

Příspěvek od rikardo »

Přečti si ty rady ještě jednou,nainstaluj tu klávesnici a vyzkoušej.Uvidíš,že je to ono.Nebo vyzkoušej jinou,tak aby ti to vyhovovalo.Třeba tuhle
https://play.google.com/store/apps/deta ... thod.latin" onclick="window.open(this.href);return false;
Pak používáš smajlíky z klávesnice.
Topinka
nováček
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: úte kvě 05, 2015 12:05
Zařízení: Samsung Galaxy SIII mini

Zelené potvory

Příspěvek od Topinka »

Když píšu a vložim smajlíka pomocí textu, tak se z něho zelená obluda neudělá, vidět je jenom když to vložím z nabídky "vložit smajlíka" a taky když mi přijde zpráva, kde jsou smajlíci, tak jsou vidět zelený.
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zelené potvory

Příspěvek od koumes »

A co mas za apku na SMS?Systemovou nebo sis ji pripojila k Hangoutu?
Skus tuto SMS apku https://play.google.com/store/apps/deta ... .messaging" onclick="window.open(this.href);return false;
JuaNex
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 180
Registrován: ned črc 27, 2014 10:40
Zařízení: Samsung Galaxy S4
Bydliště: Slovakia

Re: Zelené potvory

Příspěvek od JuaNex »

Tie zelene su systemove smajliky Samsungu. Bez ROOT sa ich nezbavis. Mozes pouzit inu SMS aplikaciu, ale Samsung ma super vlastnu aplikaciu, iba tie smajle su nanic. Ked chces zachovat povodnu, tak jedine ROOT a najlepsie Xposed framework s modulom Smiley replacer. Ja mam takto zmenene na pekne Xperiacke. Alebo je moznost pouzivat aplikaciu Hangouts aj na SMS, ta je v celku slusna.

Ziadnou klavesnicou sa systemovych Galaxy smajlikov v systemovej SMS aplikacii nezbavis. Nerozumiem aj preco ti to pisali.

Obrázek
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Zelené potvory

Příspěvek od koumes »

Myslis ze jako NOOB umi a muze udelat ROOT?
Premyslej,proc sem to smazal!
tomrich
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř říj 19, 2016 7:50
Zařízení: galaxy s6 edge

Re: Zelené potvory

Příspěvek od tomrich »

mberdych píše:Smajlici jsou dle klávesnice. Takze mám dojem, že ti bylo nabídnuto řešení a ty ho jen ignorujes. Jsou ty zelený obludy když čteš zprávy a nebo když píšeš?
No řešení to není totiž Taky mám ten stejný problém. Na klávesnici aŤ mám klasiku od základu ze Samsungu nebo nainstaluju od google tak jsou smajlíci normální ale jakmile se to odešle tak v konverzaci jsou ty zelené příšerky.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 70 hostů