Zaruční oprava šedivky SGS3

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
gabinkapaprinka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 18, 2014 19:55
Zařízení: Samsung

Zaruční oprava šedivky SGS3

Příspěvek od gabinkapaprinka »

  • Ahoj, v prosinci jsem si koupila nový Samsung Galaxy S3, šedý dovoz - podle IMEI Rakouská distribuce... Po dvou měsících užívání se zasekl, vypl a teď se jen protáčí úvodní obrazovky a nejde zapnout. Přítel trochu rozumí technice, tak se na to mrkl, udělal všemožná resetování, nahrání jiných softwarů a kdesi cosi, pořád to nešlo - no trochu zagooglil a přišel s tím, že se jedná o chybu eMMC modulu a je to prostě vadný kus. Jestli to je opravdu tato vada, tak je třeba výměna základní desky za 4200kč (info od VSP data, bohužel ho nemohou záručně opravit, protože je z šedého dovozu..).
    No pointa je, že jsem mobil reklamovala u prodejce, který ho zaslal do servisu v Německu, který mi ho vrátil s tím, že na mobilu je mechanické poškození, tím pádem nebyl užíván v souladu s uživatelskou příručkou a záruka se neaplikuje - na problém se ani nepodívali. Ano, mobil má asi tak 3mm crack v růžku na displeji, s tím souhlasím, ale nesouhlasím s tím, že s tím vada telefonu jakkoliv souvisí. Kontaktovala jsem proto Samsung, který mi ale řekl, že jejich záruční politika (pro celou EU) je taková, že i kdyby vada stroje nesouvisela s mechanickým poškozením, nebudou se tím vůbec zabývat, dokud mi neopraví displej (samo za peníze) a až potom by se teda podívali na tu mnou deklarovanou chybu a případně ji záručně opravili. No a jelikož dispej+motherboard je už jako nový telefon kdybych to platila, tak tenhle jejich postup nemá cenu. Hlavně ten displej ani opravit nechci, je to fakt v růžku skla mimo obrazovku, 3mm a nic to není.
    Chci se proto zeptat, jestli vůbec mám ještě nějakou naději na nějakou záruční opravu a co mám dál dělat, nebo jsem prostě kvůli tomuhle pár mm prasknutí v rohu v háji a se záruční opravou se mohu rozloučit...

    Díky moc...
PetrCBR
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 207
Registrován: čtv říj 17, 2013 9:32
Zařízení: Lumia 520, iPhone 5, Huawei P9 Lite

Prosím pomoc!

Příspěvek od PetrCBR »

To co napisu ti sice moc nepomuze, ale zasel bych na pobocku samsungu a tam bych ten telefon pred nima roztriskal a sel si koupit novy, ovsem jine znacky.
gabinkapaprinka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 18, 2014 19:55
Zařízení: Samsung

Prosím pomoc!

Příspěvek od gabinkapaprinka »

Njn, Samsung si už znova asi nekoupím :) ale teď pořád 4200kč za opravu je půlka ceny nového, takže se mi to pořád vyplatí, ale nějak hledám ještě poslední střípek naděje na záruku :oops:
sotrava
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 155
Registrován: pon zář 13, 2010 9:08
Zařízení: Oneplus X
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pomoc!

Příspěvek od sotrava »

Nenajdeš tohle je bohužel postoj Samsungu,s tím nic neuděláš. Vem a zahod a nikdy víc nekupuj nic o téhle firmy. Pokud chceš ještě radu napiš mi sz
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Zaruční oprava šedivky SGS3

Příspěvek od mahon »

gabinkapaprinka
Kontaktuj tohohle človíčka on ti to opraví na Jtag boxu i bez výměny základní desky http://www.seth.cz/" onclick="window.open(this.href);return false; a možná že budeš překvapená i cenou :)
Psala si to i na androidforu tak je šance že ti tam i ozve nebo mu napiš SZ http://androidforum.cz/member8059.html" onclick="window.open(this.href);return false;
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Zaruční oprava šedivky SGS3

Příspěvek od don_alex »

Imho toto JTAG nevyřeší, ale možná by to za pokus stálo.
gabinkapaprinka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: úte bře 18, 2014 19:55
Zařízení: Samsung

Zaruční oprava šedivky SGS3

Příspěvek od gabinkapaprinka »

díky moc ;)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů