Zařízení nelze rozpoznat (po připojení USB k PC)

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Skejt
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte bře 11, 2014 13:38
Zařízení: Samsung Galaxy SII PLUS

Zařízení nelze rozpoznat (po připojení USB k PC)

Příspěvek od Skejt »

Když připojím Samsung SII PLUS (android 4.2.2.) k počítači (Windows Vista), systém napíše, že zařízení nelze rozpoznat a telefon se nepřipojí. V telefonu nevyskočí ta nabídka týkající se typu připojení nebo cokoliv jiného...pouze se začne nabíjet ... Ve správci zařízení se telefon hlásí jako "neznámé zařízení" a to jen v případě že mobil restartuji když je připojen kabelem.. Dříve vše normálně fungovalo a telefon jsem mohl spravovat window to window, mám pocit, že to přestalo fungovat jen tak, z ničeho nic.... přítelkyně má S Trend a ten normálně funguje dál a vyskočí mi jako další disk takže se obávám že to nebude ovladači v PC ale něco přímo v mém telefonu ... s Androidem 4.2.2 nemám nikde v nastavení nic co se týče velkokapacitního připojení nebo USB (teda aspoň jsem to nenašel) cobych mohl změnit. Jak je vůbec možné že se telefon nabíjí ale přitom mi nechce naskočit jako disk ?!

Co jsem vyzkoušel:
- prolézat fora a hledat uplně stejný problém
- případně řešit dle ostatních "zoufalců jako jsem já" (bezvýsledně)
- nainstalovat Kies a ovladače Samsungu
- restartovat počítač/telefon
- připojit telefon na jiný počítač (Windows 7)
- jiný kabel
- jiný Samsung (Trend) telefon (který normálně naskočil jako další disk a běžel jak má)
- čistit zdířku
-1) Zkopírovat všechny soubory s příponou INF do složky C:\WINDOWS\system32\drivers
2) Zkopírovat WdfCoInstaller01007.dll do složky C:\WINDOWS\system32 / restart

Je zřejmé, že problém se týká telefonu. Nenapadá někoho něco, co jsem ještě nevyzkoušel a čím by mohl být problém způsoben? V (posledním) případě že nebudete vědět poradit ... může mi tu někdo dát prosím návod (krok po kroku) jak bych si jednoduše a nejefektivněji mohl spárovat či spravovat data mezi telefonem a PC (posílání, mazání souborů atd.) za pomoci třeba Wifi ?! Kies moc nemusím ...někde jsem četl že to jde nějak i v Total Commanderu ...děkuju
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů