Měřič tepové frekvence (HRM) pro Galaxy S4

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
aaaa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 20, 2014 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Měřič tepové frekvence (HRM) pro Galaxy S4

Příspěvek od aaaa »

Chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s nějakým měřičem tepové frekvence pro Samsung Galaxy S4.

Vyzkoušel jsem Polar H6 který podle oficiálního webu má fungovat s androidem 4.3, bohužel tomu tak není.
http://www.polar.com/cs/modelove_rady/p ... vysilac_h6

Měřič Samsung EI-HH10NNB, který je přímo určení pro Galaxy S4 podle recenzí na heurece http://data-prislusenstvi.heureka.cz/sa ... e/#section také nefunguje.

Jestli má někdo zkušenost s nějakým měřičem tepové frekvence, který funguje s GS4 ať napíše se kterým, na internetu jsem se ničeho nedopátral.
Děkuji za každou radu.
uni
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1327
Registrován: čtv říj 16, 2008 9:56
Zařízení: Samsung Galaxy S8+ DS, Apple iPad Air Wi-Fi

Měřič tepové frekvence (HRM) pro Galaxy S4

Příspěvek od uni »

Není spíše tématem, zda daná aplikace podporuje komunikaci s daným čidlem pomocí BT protokolu? Dost často počítají s ANT+, protože BT 4.0 LE téma je aktuální (u Androidu) až opravdu v poslední době, kdy se do zařízení dostává systém 4.3.
aaaa
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 20, 2014 13:15
Zařízení: Samsung Galaxy S4

Měřič tepové frekvence (HRM) pro Galaxy S4

Příspěvek od aaaa »

Já chci vědět jestli někdo nějaký měřič používá a funguje mu bez problému s galaxy S4.

Jinak jsem Polar H6 zkoušel s aplikací od Polaru (Polar Beat), která je určená přímo pro Galaxy S4 s androidem 4.3 a Polar H6. Je zajimavé že jiné telefony, jak s androidem 4.04 tak 4.3 senzor viděli v seznamu zařízení bluetooth ale Galaxy S4 ho vůbec nenašla.
Bartyx
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 237
Registrován: čtv úno 12, 2009 16:28
Zařízení: Honor 8

Měřič tepové frekvence (HRM) pro Galaxy S4

Příspěvek od Bartyx »

A nemáš spíš nějaký problém s BT? Je to dost divné, že ti to nejde, když je to oficiálně podporováno.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů