Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
mahon
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 442
Registrován: čtv úno 14, 2008 16:29
Zařízení: Samsung Note 2 N7100, Note 3
Bydliště: VS

Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od mahon »

V pořádku,ale tohle jsi dělal asi u SGS2 kde se tohle často stávalo při flešování nějaké brandované šedivky z EU na jinou verzi JB která nebyla určena pro tento brand.U SGS3 je to jiné a tam bývá problém s modemem který změní složku efs.
Já nikoho nestraším jenom se snažím poradit a hlavně zadarmo a klidně to s ním pořeším přes Skype jak jsem to za ty léta pořešil už několika stovkama uživatelů samsungů jakékoliv značky.
Teď nemá cenu o tom polemizovat a počkáme co napíše LiborPol a hlavně jakou verzi firmware měl a jakou verzi flešoval a jak flešoval.Nehrajou mi tam některé věci.V prvním příspěvku píše že
LiborPol píše:Zdravím, dnes sem před net koupil Galaxy s3. Nahrál sem přes odin novej android, a pak mi to už nechtělo brat simku pise:.......
a v dalším píše že
LiborPol píše:Stock rom nahraju kdyz telefon rootnu, a pak pres rom manager stahnu romku.. nebo i z netu stahnu stock rom a pak pres clockwork recovery nahraju?
Je to prostě nováček a počkáme na jeho podrobnější popis.Jak kdyby ty příspěvky nebyli od jednoho člověka,že M.BoBo ?
A ještě v jiném příspěvku píše
LiborPol píše:.. pak sem ho flashl, WIPL sem ho.. a uz nejede.. tak co mam ztea udelat? rozjedu ho nekdy?
Co tím myslel ? Že mu nejede po wipe co ? Signál nebo telefon ?
Počkáme :-)
microslaf
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 23, 2010 10:15
Zařízení: HTC HD

Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od microslaf »

Ahoj,
podařila se mi podobná sranda :oops: .
Nebyl jsem spokojený s rychlostí Samsungu Galaxy S3 po aktualizaci na Android 4.3. Přes Odin jsem tedy nahrál verzi 4.1.2., kterou jsem stáhnul na http://www.sammobile.com" onclick="window.open(this.href);return false;. Vybral jsem verzi 4.1.2 pro T-mobile, neboť se mi u původní verze při startu zobrazovalo logo T-mobilu. Na druhou stranu můj operátor je O2. Po aktualizaci na novou verzi Androidu sice vše funguje, ale telefon se nepřihlásí do sítě.
Můžete mi prosím někdo poradit krok po kroku, jak telefon zprovoznit? Pomohlo by, kdybych nahrál verzi 4.1.2 přímo pro O2?

Díky moc.


Míra
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od don_alex »

Nepomohlo. Jediná Tvá šance na úspěch je, když do telefonu flashneš buď kterýkoliv FW na androidu 4.3 nebo poslední 4.1.2 pro XEZ (číslo sestavení končí na XXEMG4). Pokud nepomůže, tak jedině servis (kdyžtak mi napiš SZ).
microslaf
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 23, 2010 10:15
Zařízení: HTC HD

Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od microslaf »

OK, vyzkouším I9300XXEMG4 ze http://www.sammobile.com" onclick="window.open(this.href);return false; .
Díky moc.

Míra
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od don_alex »

Ano, přesně tento.
microslaf
nováček
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: úte bře 23, 2010 10:15
Zařízení: HTC HD

Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od microslaf »

Díky, díky, díky! Už to šlape jako za mlada :-) (myslím, před tou "povedenou" aktualizací na 4.3).
Paradoxem je, že ten dementní Samsung zrovna pro SG3 nevydá aktualizaci na 4.4, aby tak alespoň trochu udobřil namíchnuté zákazníky.
Každopádně ještě jednou díky za pomoc!

Míra
don_alex
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 128
Registrován: ned úno 16, 2014 16:38
Zařízení: Note II, Ace, PAP7600DUO, Note 10.1

Re: Samsung Galaxy s3 se ZABLOKOVAL. ODMĚNA ZACHRÁNCI!

Příspěvek od don_alex »

Za málo. Měl jsi poměrně velké štěstí, většině uživatelů tento postup nepomůže. :-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů