Fancy Widget

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Fancy Widget

Příspěvek od Matrix44 »

Caute,
nasiel som tento nadherny widget (hodinky + pocasie) na uvodnu obrazovku. Mam ho vo verzii 1.3.0. Mam pocit ze sa ale nesynchronizuje (neaktualizuje pocasie). Rano sice bol symbol mesiaca, a potom sa zmenil na slnko a ukazal 27 stupnov, ale bolo 7.00 rano a vonku bolo 17 stupnov. Od rana tam je symbol slnka a 27 stupnov. V nastaveni sa ale tvari ze pocasie aktualizuje: "Posledna aktualizacia 14.53hod., nasledujuca aktualizacia 15.53hod." Automaticke aktualizacie som nastavil na 1 hodinu. Mam pocit ze na aktualizaciu potrebuje Wi-Fi a nie datove sluzby :(
Nepouzivate ho niekto ?

Pre pripadnych zaujemcov ho aj prikladam :)

Dakujem,
Matrix44

Obrázek
Uploaded with ImageShack.us
Fancy Widget v1.3.0.rar
Fancy Widget v1.3.0
(1.22 MiB) Staženo 346 x
EDIT:
Problem vyrieseny: od vyroby som mal zapnute v nastaveniach "Orange Word", po prepnuti na "Orange Internet" sa aktualizuje pocasie, a pripojim sa aj na Android Market.
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Fancy Widget

Příspěvek od anawarr »

Stáhni si z marketu “weather widget yr.no“. Není tak hezký, ale zato je funkční. Najde to i tu nejmenší lhotu. A podle gps to celkem dobře najde aktuální polohu. Já používám jen denní předpověď v kalendáři, protože se aktuálně podívám na oblohu.
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Fancy Widget

Příspěvek od Matrix44 »

ani ja nepotrebujem to pocasie, mne islo hlavne o hodinky (Flip-Clock), ale ked uz tam bolo, tak ma stvalo ze nefunguje korektne. Vyzera to naozajtak, ze pocasie je ochotny stahovat len cez Wi-Fi, presne ako Android Market kde sa inac ako cez Wi-Fi nepripojim. Da sa to nejako vyriesit ?
Pozeral som aj na Weather Widget (yr.no), ale tvorca akurat v poslednej verzii uz upustil prave od Flip-Clock.

Majte sa,
Matrix44
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Fancy Widget

Příspěvek od anawarr »

ot: to jsem nepochopil. ty se nemůžeš připojit na android market jinak, než přes wifi?
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Fancy Widget

Příspěvek od Matrix44 »

nie, hodi to hlasku "A network error has occurred. Retry, or cancel and return to the previous screen." Robilo to aj kamosovi na SE X10 pri tom istom operatorovi Orange SK.
Teraz som skusil povolit 3G, ale ani to nepomohlo :(

EDIT:
Problem vyrieseny: od vyroby som mal zapnute v nastaveniach "Orange Word", po prepnuti na "Orange Internet" sa aktualizuje pocasie, a pripojim sa aj na Android Market.

Dakujem,
Matrix44
anawarr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 310
Registrován: úte led 17, 2006 8:28
Kontaktovat uživatele:

Fancy Widget

Příspěvek od anawarr »

ten fancy widget, co tu je ke stažení, je poškozený soubor :(
Matrix44
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 86
Registrován: úte lis 07, 2006 20:09
Zařízení: Samsung Galaxy S
Bydliště: Slovakia

Fancy Widget

Příspěvek od Matrix44 »

Skusal som ho stiahnut a rozbalit a subor je v poraidku, ale ak mas problem s rozbalenim, tak som ti poslal SZ.

Maj sa,
Matrix44
Uživatelský avatar
Demonicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: sob srp 22, 2009 10:02
Zařízení: BlackBerry 9810

Fancy Widget

Příspěvek od Demonicus »

Mě se stává, že se widget zasekne - třeba dnes ráno - koukám na hodiny a tam 21:40 a na hodinách mělo být cca 8:00. Nezjistl jsem kde je chyba. Smazal jsem widget a dal znova a zase šlape.
Uživatelský avatar
ondraraz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát srp 13, 2010 15:16
Zařízení: Samsung I9000 Galaxy S

Fancy Widget

Příspěvek od ondraraz »

To demonicus: Taky se mi na tomhle widgetu zasekává čas. Ale když dam refresh v záložce weather, tak se to obnoví. Nevím čím to je a docela mě to štve :grin:
Uživatelský avatar
Demonicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: sob srp 22, 2009 10:02
Zařízení: BlackBerry 9810

Fancy Widget

Příspěvek od Demonicus »

Je to na prd, jinak pěkný widget, ale tohle ho činí naprosto nepoužitelným :(
Uživatelský avatar
pmisak
nováček
nováček
Příspěvky: 17
Registrován: čtv pro 03, 2009 15:32
Zařízení: HTC HD2

Fancy Widget

Příspěvek od pmisak »

Taky se mi zasekaval, dokud jsem nerekl Advanced Taks Killeru, aby tenhle windget ignoroval a nekilloval. Ted je vse ok.
Uživatelský avatar
Demonicus
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 101
Registrován: sob srp 22, 2009 10:02
Zařízení: BlackBerry 9810

Fancy Widget

Příspěvek od Demonicus »

Šmarja task killer, dík zkusím. Úplně mi vypadl z hlavy.
Uživatelský avatar
ondraraz
nováček
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: pát srp 13, 2010 15:16
Zařízení: Samsung I9000 Galaxy S

Fancy Widget

Příspěvek od ondraraz »

pmisak píše:Taky se mi zasekaval, dokud jsem nerekl Advanced Taks Killeru, aby tenhle windget ignoroval a nekilloval. Ted je vse ok.
A hele :) tak tohle mě opravdu nenapadlo.
Clee-Shock
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon pro 06, 2010 20:56
Zařízení: Samsung Galaxy S i9000

Fancy Widget

Příspěvek od Clee-Shock »

@Matrix44

Co se tyce tvyho dotazu o tom, ze se ti nejde pripojit na market mimo nic jinaciho krome Wi-Fi a uz si to zpprovoznil, taky mi to nejde, nehlede na to, ze mam asi cely internet spatne nastaveny, u operatora (o2) jsem si sice vyzadal nastaveni pro internet, ale stejne mi treba nechce vubec nacist market a pise to tu stejnou hlasku co tobe.

Jak si to vyresil v tom nastaveni? myslis, ze by jsi mi mohl poradit obdobou tvyho sloveskyho operatora Orange? Nastaveni->...?

Jsem novackem se smartphonem, tak bych potreboval poradit jeste s nastavenim klasickeho emailu pro seznam ne jen Gmail, odchozi uz mam nastavene, ale pro prijem nastavuju asi neco spatne, kluci pomozte zoufalemu cloveku co si chctel udelat radost :D Diky moc ..
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů