HTC legend-Upgrade na 2.2 nebo ne?

Diskuze věnovaná komunikátoru HTC Legend
Odpovědět
El Johny
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 28, 2010 16:07
Zařízení: HTC Legend

HTC legend-Upgrade na 2.2 nebo ne?

Příspěvek od El Johny »

Dobrý den, chtěl bych poradit od někoho kdo má upgradovaný legend jestli mám ten svůj upgradovat nebo ne. Byl jsem rozhodnutý že ano, ale vzhledem k některým příspěvkům tady na fóru, ve kterých si lidé stěžovali na sekání přístroje po upgradu jsem svoje rozhodnutí změnil.. Chtěl bych se teda zeptat jestli jsou to jen ojedinělé případy nebo se to projevuje u většiny.. Díky moc
realko
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: čtv bře 25, 2010 22:47
Zařízení: HTC Legend

HTC legend-Upgrade na 2.2 nebo ne?

Příspěvek od realko »

Ahoj,

podobne som vahal aj ja :) kedze som novacik v androide a legend je moj prvy smartphone, no ale poviem ti takto dovod preco som sa rozhodol bolo hlavne velmi malo vnutornej pamete a to ma dost stvalo , teraz nemam problem s pametou.
Co sa tyka problemov tak sa aj u mna pri prechode na froyo objavilo par problemov ako vypadavanie wifi a vytazenie procesoru na 100% ale urobil som tovarensky reset a teraz uz nemam ziadny problem.
Ziskal som moznost presunu aplikacie na kartu co je hlavna vyhoda, a taktiez par vychytavok ako krajsie animacie ci upravene prostredie sms a tak, takze urcito by som updatoval aj druhy raz lebo froyo je krok vpred :wink:
a neviem ale myslim ze je moznost zalohovat rom eclair ku ktorej sa potom mozes kedykolvek vratiti len neviem isto ci to ide :)
El Johny
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte pro 28, 2010 16:07
Zařízení: HTC Legend

HTC legend-Upgrade na 2.2 nebo ne?

Příspěvek od El Johny »

Jojo, málo místa je u mě taky to co mě k tomu nakonec donutilo, ale radši jsem se ještě zeptal abych neudělal nejakou blbost :D takže díky za radu, jdu do toho ;)
DMlejnek
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: pát lis 04, 2011 13:56
Zařízení: Htc legend

HTC legend-Upgrade na 2.2 nebo ne?

Příspěvek od DMlejnek »

prosim vas a jak na to abych upgrade na 2.2?
Odpovědět

Zpět na „HTC Legend“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů