Nefunkční odchod zpráv v IExplorer

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
Josef Chroustal
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 16, 2018 16:26
Zařízení: NOKIA

Nefunkční odchod zpráv v IExplorer

Příspěvek od Josef Chroustal »

Dobrý den,

telefon:NOKIA Lumia 530 Dual sim
Operator:CEE Area SW Variant
Software:Windows Phone 8.1 Update

A v něm mimo jiné aplikaci Internet Explorer. Z neznámeho důvodu v ní ale nejdou odesílat zprávy pomocí m.facebook.com/messages. Donedávna to problém nebyl. Napíšu zprávu a kliknu na tlačítko odeslání, to na chvilku změní barvu (problikne), ale nestane se nic a zpráva zůstane napsaná. K tomu samému dochází i na horní části, kde jsou zprávy, upozornění, přátelé a lupa k hledání. Problikne bíle, ale neprovede se.

Zkusil jsem udělat obnovu továrního nastavení, na chvilku to fungovalo, ale asi během hodiny stejná závada.

Dotyková vrstva je v pořádku, protože můžu na facebook vkládat příspěvky, komentáře a nejen na facebook, bez problémů mi fungují i různá diskuzní fora, stránky, aplikace a pod. Pokud by byla poškozena a mobil nedotykoval, zcela jistě by se to projevilo i v jiných věcech.

Pokud s tím někdo má zkušenost a věděl by jak pomoci, tak budu rád za každou radu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nefunkční odchod zpráv v IExplorer

Příspěvek od htcjirka »

Zastaraly OS WP8.x, respektive Internet Explorer.Weby se vyviji, ale tento prohlizec nikoliv, takze v tomto smeru pro tebe konecna..
Josef Chroustal
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 16, 2018 16:26
Zařízení: NOKIA

Nefunkční odchod zpráv v IExplorer

Příspěvek od Josef Chroustal »

No dobře, že pro mě konečná, ale proč teda všechno ostatní jde, pouze jen nejdou odeslat zprávy? To si to nerozumí s tlačítkem odeslat?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Nefunkční odchod zpráv v IExplorer

Příspěvek od htcjirka »

Ano, webové api nerozumí požadavku. IE ve WP8.x je hodně zastaralý a webové api facebooku se neustále aktualizuje a vyvíjí.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů