jak stáhnout kontakty z lumia 535

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
kubyno
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 17, 2016 10:36
Zařízení: lumia 920 a lumia 535

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od kubyno »

zdravíčko

rozbil jsem si display na lumia 535 (mám i lumia920 tu momentálně používám) potřeboval bych nějak dostat kontakty z tý 535ky za boha nevím jak to udělat žádný gmail atd jsem nikdy na mobilu nepoužil....vlastně jsem se asi nikdy ani nekoukl na net z mobilu mobil mám pouze na volání potřebuji nějak stáhnout kontakty pouze za pomocí usb a popřípadě programu...telefon má display rozbitý tak neštasně že je všechno v pohodě vidět ovšem nefunguje nikde dotyk takže se normálně rozsvítí ale nezadám pin a i když vložím sim která nepožaduje pin nedám kód kláves:))))když zapnu mobil na usb vidím jen fotky apod. nesmysly kontakty nee...viz screen

Obrázek
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od htcjirka »

A to jsi k telefonu (v telefonu) nemel ani microsoft ucet/email, který to po tobe chce při prvním zapnuti a nastavovani telefonu?Pokud jsis nevytvoril zalohu na pamet telefonu ci pametovku, pak je logicky z telefonu nedostanes, přes usb.. za hloupost se plati.
kubyno
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 17, 2016 10:36
Zařízení: lumia 920 a lumia 535

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od kubyno »

jsem si tam něco vymyslel žáden microsoft účet nemám...to mi neříkej že ty kontakty nestáhnu??
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od htcjirka »

Ucet se overuje, takze jsi si ho jentak vymyslet nemohl.
Jinak logicky jsi porusil všechna pravidla, tak ani nic nestahnes, nadavat muzes jen sam sobe.
Zakup novou dotykovku za tisícovku a mas poreseno.
kubyno
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 17, 2016 10:36
Zařízení: lumia 920 a lumia 535

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od kubyno »

blbost nic se neověřuje nebo jsem to tam prostě nedal nikdy jsem z toho ani jiného mobilu nebyl na netu nepotřebuju to používám mob jen na volání takže bud jsem si to tam vymyslel nebo jsem to tam ani nezadal prostě jestli je to v paměti telefonu tak to vytáhnout prostě musí jít i bez podobných šaškáren....udělaj mi to někde v mobilce jen jsem chtěl vědět jestli to nezmáknu sám určitě display do starý cihly kupovat nebudu......dík za rady
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od htcjirka »

Zadna blbost, ale realita.Silne reci, ale spatne činy.V té tvé "mobilce" to vytahnou jedine tak, ze pripoji k telefonu funkční displej/dotyk (pokud ho budou mít), jinak ne.Žiješ hodně mimo realitu dnešních telefonů co se těchto věcí týče.
Přístě si hlídej založený email neboli účet microsoft a + si kontakty zálohuj na paměťovku nebo do interní paměti telefonu.Polepši se ;-)
MikyWoW
nováček
nováček
Příspěvky: 21
Registrován: sob říj 08, 2011 18:25
Zařízení: HTC TP2, HTC Titan, Lumia 920, Lumia 950

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od MikyWoW »

Pokud by se ti podařilo odkliknout alespoň jedno potvrzení tak lze telefon ovládat přes tuto aplikaci na PC.
Stačí nainstalovat a spustit, připojit PC k telefonu a na mobilu kliknout ANO. Pak můžeš ovládat telefon přes obrazovku PC myší.

https://www.microsoft.com/en-us/downloa ... x?id=42536" onclick="window.open(this.href);return false;

Nesynchronizovat kontakty přes internet už kuli možné ztrátě telefonu považuji za tvojí hloupost. Neříkej mi že nemáš doma WiFi nebo není v nějaké restauraci/hospodě kde se občas objevíš...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od htcjirka »

Pise to v prvním prispevku cituji,
ovšem nefunguje nikde dotyk
v tom je cely hacek + ignorace emailu/microsoft uctu ci zalohy na pametovku nebo do interni pameti.
kubyno
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 17, 2016 10:36
Zařízení: lumia 920 a lumia 535

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od kubyno »

1)doma mám wifi v restauraci kde občas zajdu samozřejmě taky je ale nemám potřebuju jít na net nejsem ten typ co má mobil pořád v ruce na víkend ho vypnu a nezájem vážně nemám potřebu se připojovat k netu všude možně když něco potřebuju sednu k pc.....

2)psal jsem tady že mám kontakty uloženy v interní paměti telefonu ale nemůžu je nikde najít...

a že mi to stáhnou v mobilce vím at už to připojí na jinej display nebo jinak chtěl jsem pouze vědět zda to nezvládnu sám....tot vše
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od koumes »

Bez tech urazek by to neslo?
Proste si priznej,ze si za to muzes sam a jak se pise vyse,jinak to nejde.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od htcjirka »

psal jsem tady že mám kontakty uloženy v interní paměti telefonu ale nemůžu je nikde najít...
Jsou v interni, ale isolated storage, chranene, takze proto se k nim nedostanes, když jsi neudelal aspoň zalohu na interni pamet, normalne pristupnou.
Nezvladnes to sam, protože to nez pripojenim jiného displeje ani jinak nejde, když jsi ignoroval vse vyse uvedene a podstatne.
qwerty
smartguru
smartguru
Příspěvky: 694
Registrován: pon led 30, 2012 21:22
Zařízení: L950, XRN5

jak stáhnout kontakty z lumia 535

Příspěvek od qwerty »

rovnako by si dopadol aj s androidom, ak by si neprihlasil google ucet. Smartfony tak funguju. nebolo by dobre, keby si po pripojeni pocitaca videl nejaku zalozku s kontaktami
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 73 hostů