Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Odpovědět
pavlinka206
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 28, 2011 17:05
Zařízení: Samsung

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od pavlinka206 »

ahoj,nevíte co s rím když mi nejde se přihlásit na windows live v tel? zadám mail,heslo a toto mi to napíše,chce to po mě nějaké číslo :

Snažili jsme se aktivovat v telefonu, aniž by vás znepokojuje, ale něco pokazilo, a tak potřebujeme více informací, než budeme moci pokračovat. Stiskněte tlačítko Zavřít a dobře vysvětlit.

Tam byl problém při nastavování účtu Windows Live ID na telefonu a je třeba zavolat activion kód do konce setup.You mohou volat zákaznický servis pro získání kódu, zadejte jej here.If stisknete tlačítko SKIP, dobře víte, že příště děláte něco, co vyžaduje activion, takže pak můžete volat.
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od mimonaut »

je ten telefon z oficiální distribuce? napadá mne, jestli není nějak bloknutej..
Uživatelský avatar
Petulinek
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1849
Registrován: stř lis 11, 2009 21:46
Zařízení: iP 8+
Bydliště: Praha

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Petulinek »

Tohle dělá neofiko ROMka při pokusu o aktivaci, musí se zadat aktivační kod ručně
pavlinka206
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 28, 2011 17:05
Zařízení: Samsung

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od pavlinka206 »

a jak přijdu ke kodu? mám telefon koupenej od t-mobile z čr,ale je angličtině ,je to asi 14 dní co ho mám po opravě a měnili mi základní desku,takže nevím.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Jiří Hrma »

Kód se dodává s telefonem - měl by být na kartičce v balení. Pokud ne, kontaktoval bych T-Mobile.
pavlinka206
nováček
nováček
Příspěvky: 24
Registrován: ned srp 28, 2011 17:05
Zařízení: Samsung

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od pavlinka206 »

v balení mám jen záruční list a tam jsem žádný kon nenašla. Myslíte,že bych měla zajít do t.mobile?
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od karelchadim »

Bylo by vhodné do prvního příspěvku k češtině doplnit tento odkaz. http://smartmania.cz/forum/viewtopic.php?f=136&t=27580
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Jiří Hrma »

už je to doplněné, díky :)
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od TomasSX1 »

WP ma thetering len cez Wifi..thetering cez kabel nefunguje
Uživatelský avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2935
Registrován: pát srp 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Bydliště: Internet (a občas Praha)

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od mimonaut »

to není tak úplně pravda. Tady je třeba návod od Radka Hulána, jak zprovoznit sdílení internetu z telefonu do kompu pomocí USB (pro omnie7)
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od premikkoci »

Ale systém to neumí nativně, což asi podstatné. Pořád nějaké úpravy, atd. nikoho nebaví
TomasSX1
moderátor
moderátor
Příspěvky: 545
Registrován: pát črc 08, 2005 23:14
Zařízení: Lumia 950XL DS White / Lumia 920 White

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od TomasSX1 »

Pravdaze sa vyrabaju :)

napr. D-Link
Ecike
nováček
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: úte lis 22, 2011 14:11
Zařízení: HTC

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Ecike »

zdravim, mam taky mensi problem, brat si kupil z telekomu HTC RADAR. Telefon sme zapli, nahodil tam svoje live konto, vsetko funguje ako ma, len problem je ten ze sa nevieme dostat do marketplace. Stale nam to vypise, ze pre nasu oblast nie je market k dispozicii. Mysleli sme ze problem bude v tom ze live konto ma registrovane na Slovensko, lenze po zmene na Cesku Republiku vypisuje to iste. V com moze byt problem.

Dalsi mensi problem je aj v tom ze na dlazdicke mu namiesto telekom Sk, vypisuje eurotel CZ. Co to moze byt ??

Ja som pred mesiacom bral rovnaky telefon, ale ziadny taky problem som nemal.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Vlasta W. »

Ano, Slovensko opravdu není podporováno. Při změně regionu WLID je třeba to změnit všude, kde se ta adresa nachází (account.live.com, xbox.com) a samozřejmě nastavit správný region v tlf.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Zdravim,muze mi nekdo rict,v cem je board express lepsi nez rss ctecka,napr.nextgen reader? Board je priserne pomaly,kdyz si nastavim sledovana temata,chodi mi pri kazdem novem prispevku upozorneni na email,kdyz odstranim sledovane tema primo na smartnii,emaily sice nechodi,ale taky se to tema smaze z board expresu.Navic musim vzdy prokliknout do sledovanych for/ temat,sleduji celou wp sekci a vzdy je nutne rozkliknout,zda je v ni neco noveho.Jedina dobra vlastnost mi prijde,ze se z te aplikace da primo prispet do tematu,jinak to stoji za prd.Delam chybu nekde s tim sledovanim versus emaily- nestojim o upozorneni mailem? Rss ctecka nacte jen neprectena temata s neprectenymi prispevky,je rychla,daji se oznacit po jednom nebo vsechny prispevky jako prectene,synchronizuje se s desktop.cteckou.Pravda,nejde prispivat primo a jsou prispevky za sebou i z ruznych temat v jedne sekci.Dale,cetl jsem vse o wifi,silene mi Titan blbne na domacim adsl routeru O2 ,tusim Zyxel 660, na jinych jsem toto nepozoroval.Pripoji se,uspim jej,tvari se pripojeny po probuzeni,ale nedostanu se nikam,pomuze vypnuti dat pomoci 3G/Edge.Cetl jsem neco o kanalech routeru a N modu.Diky.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Vlasta W. »

Já osobně ho používám proto, že nemusím pořád matlat po displeji kvůli zoomování při prohlížení fóra v IE. Jinak mi taky dost vadí zejména to, že je BEP pomalý a že nevidí výpisy kategorií, tudíž nemůžu třeba tady vlézt přímo do sekce Windows Phone a vidět všechna nepřečtená vlákna v ní. Místo toho musím buď procházet všechna nepřečtená z celého fóra a vybírat si ta o WP, nebo naopak prolézat jednotlivé podsekce a podpodsekce v sekci Windows Phone.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

No,prave tvuj konec prispevku resi genialne rss ctecka,jen z ni hold nejde napsat prispevek.
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od Vlasta W. »

Což je ovšem dost podstatná nevýhoda. Taky ti RSS čtečka neoznačí přečtená vlákna ;-)
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Prispivam minimalne :) Neoznaci,ale oznaci se v rss ctecce a to staci ne? Jednou za cas pak v normalnim prohlizeci staci dat oznacit vse jako prectene.Hlavne v ni vidim jen to co sleduji a jen nove prispevky a v tom je dle mne lepsi nez board expr.Navic s boardem jsem nevyresil,jak se zbavit tech otravnych emailu,ze je novy prispevek.Leda to posilat rovnou do kose,to ano.
icepoint
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 381
Registrován: pon pro 07, 2009 20:55
Zařízení: Nokia Lumia 800,920

Než se zeptáte... aneb začátky s Windows Phone

Příspěvek od icepoint »

Mám jeden asi pro mnohé hloupý dotaz. Nesynchronizují se mi kontakty v telefonu a ve windows live. Mám v Titanovi nastavený účet windows live, ne outlook, ale windows live. Dám li v emailu nastavení synchronizace, mám tam jen jedinou položku, která se dá zatrhnout a to synchronizace emailů, chybí úkoly, kontakty, kalendář. Kalendář a emaily se mi ale i tak synchronizují, ale kontakty ne, resp. smažu kontakt v telefonu, zůstane v live účtu na webu i v mailovém klientovi v PC, smažu kontakt na webu z windows live, smaže se v telefonu, ale ne v PC,smažu kontakt v Pc, nesmaže se nikde, jen v tom daném pc. Zřejmě by pomohlo nastavit si v telefonu windows live účet jako outlook že? Jenže ten účet windows live nejde z telefonu smazat, HR se mi dělat nechce, asi bych přišel o všechny sms že? Děkuji za rady na svůj asi pitomý dotaz.

Doplnění: tak se mi nesynchronizují ani kontakty v PC a na webu widows live ve službě hotmail, asi jsem totální lama,v pc nemám emailového klienta nic zvláštního, žádný microsoft outlook jen zdarma Windows Live mail 2011. Pamatuji, že se starou HD2 se mi synchronizovalo vše, i když jsem tehdy používal v PC microsoft outlook pro vysvětlení.Myslel jsem, že emailový klient se služeb live essential zmíněný windows live mail 2011 nahrazuje téměř placený microsoft outlook a synchronizuje se mezi pc a webem automaticky, asi to nechápu správně
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 86 hostů