Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Faramir »

janac_marek píše:PS: Vy, čo vám aktualizácia nedorazila, nezobrazí vám ju ani ak napojíte mobi na PC a v zune dáte setting, potom karta PHONE a dam check for updates?
Dám to přesně takhle a nic se mi neukáže, systém prý mám aktuální (7008)...
onetux
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: čtv led 20, 2011 10:27
Zařízení: Samsung Omnia 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od onetux »

PS: Vy, čo vám aktualizácia nedorazila, nezobrazí vám ju ani ak napojíte mobi na PC a v zune dáte setting, potom karta PHONE a dam check for updates?
Nene ani tak :) Ale já mám třeba brandovaný telefon od T-mobile....

http://www.winrumors.com/windows-phone- ... tain-wait/

podle tohodle si asi počkám...někde jsem viděl že nějaký německý operátor uvolní aktualizaci až konecem dubna..?! :-D

Už by se konečně mohli objevit nějaké informace o tom jak to s aktualizacemi je..
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od dwbmb »

miklik69 píše:o POP3/IMAP mi nejde, to věřím, že se v mobilu nastavit dá. Problém je, že nevím, jak synchronizuje zbytek Outlooku. Na WM6.5 mi to funguje naprosto bez problémů.
Když nechcete pochopit, že offline to prostě nejde, tak je to těžké :) Umi to google, umi to hotmail, jakejkoli exchange server. Klidne bez posty, jak pozadujete, jenom kontakty a kalendar. Takovej je trend, user experience dnesnich smartphonu je zalozen na internetovych sluzbach, novy smartphone bez internetu dneska prakticky nema smysl pouzivat.
Chapu, jak to myslite, ale doby nasich Palm Treo 650, ve kterych byl internet uplne zbytecnej luxus, jsou pryc. I moje Treo 750 s WM5 bylo bez internetu funkcni tak z pulky.
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od janac_marek »

Budme presny. Offline to samozrejme ze ide, len synchronizacia nejde offline.Aj ked niekto nema internet v mobile, tak ma doma WiFi router a vsetko moze pekne syncovat.
A ze niekto nechce zverovat data tretej strane.... Preco? Paranoja z velkeho brata?

Mimochodom kedysi som syncoval pda a mobil s outlookom s pc. PST subor som syncoval s notebookom manualne. To fakt vie este dnes takto fungovat a udrziavat vsetky zariadenia syncovane offline?
Dnes je bezne mat a syncovat PC, notebook, netbook, tablet a jeden ci dva mobily.
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

kome píše:To je dnes celkem bezne ,ze si clovek uklada kontakty treba do gmailu ,do exchange ci do tlefonu aby je mel oddelene a proto to tam i je. Podobne je to i u adroidu
No, vy to mozna nevite, ale WP7 neumoznuje synchronizovat "phone" kontakty s _nicim_ (ani online ani offline). Nelze je ani presmyknout do jine kategorie a mit zasynchronizovane s jinou online sluznou. Takze reset, porucha a konec zivotnosti znamena ztratu vsech "phone" kontaktu. To mi fakt neprijde uzitecne. Ze muzu mit cast kontaktu na exchange, cast na gmailu a dalsi na hotmailu je super. Ale mit je jen v telefonu _bez_ moznosti dostat ven? Nekdo to hrube nedomyslel.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od premikkoci »

Jaktože mám kontakty na googlu i windows live a můžu si je dostat kam chci?
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,kdyz telefon chcipne,umre,vezmu novy nastavim gmail,live ucet a kontakty mam behem par vterin zpet.
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od premikkoci »

Nějaká synchronizace offline mě příjde hodně staromódní v době, kdy bez datového tarifu je smartphone k ničemu
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od janac_marek »

WP7 ukazuje pekne priradené fotografie z facebooku ku kontaktom. Nevie niekto ako nastaviť aby mi ich rovno ukladal do Exchange a mal som to tak aj na iPhone?
Nechcem skúšať moc externé app. Na Androide som skúsil a došahalo mi to u každého kontaktu poznámku, lebo si tam narvalo svoje info.
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

premikkoci píše:Jaktože mám kontakty na googlu i windows live a můžu si je dostat kam chci?
No to byste snad mohl napsat vy, jak to delate, ze kontakt vytvoreny jako "phone" dostanete na gmail? Neni to ale jen o tom, ze jste si neprecetl, o cem je rec?
premikkoci
smartguru
smartguru
Příspěvky: 746
Registrován: stř dub 21, 2010 22:24
Zařízení: iPhone 4S, iPad 2

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od premikkoci »

Normálně si ho sesynchronizuji...
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

Tak do exchange urcite zasynchronizovat nesel. To jsem videl na vlatni oci. Kolega tvrdil, ze ani jinam. Jste si jist, ze jste kontakt vytvoril jako "phone" - ja si nejsem jist presnym nazvem kategorie, ale proste mistni, ne outlook.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Jiří Hrma »

papundekl: Synchronizace nově vytvořených kontaktů uložených v telefonu s Gmail účtem, Live účtem (Hotmail) a dalšími normálně funguje (včetně Exchange). Stačí si synchronizovat účet a kontakt se přenese (ručně nebo to systém umí v nastavených intervalech automaticky). A tím pádem i zálohuje, takže při změně/ztrátě telefonu stačí jen do telefonu přidat ten samý účet a kontakty se zase přenesou zpět (a to samé platí i pro položky z kalendáře).
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

papundekl píše:No to byste snad mohl napsat vy, jak to delate, ze kontakt vytvoreny jako "phone" dostanete na gmail? Neni to ale jen o tom, ze jste si neprecetl, o cem je rec?
A uz nam (neznalym) konecne povies ako (a naco) si vytvarat kontakty ako "phone"?
_iNTERFACE
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 375
Registrován: čtv led 07, 2010 23:35
Zařízení: iPhone

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od _iNTERFACE »

GreenArrow píše:Že pořád nepřišli s podporou dualcore?
> hlavne toto je to co ta trapi vsak? lebo tvoj android uz davno dualcore predstavil, vyrobil aj zacalpredavat ale akosi zabudol vyrobit system, ktory by ten dualcore podporoval...takze naco, odpovedz si racej sam, naco by toto ms robil, ak ziadne mobily s WP7 take nieco ako dualcore nepotrebuju, kedze idu sviznejsie ako akykolvek android, nech ma aj triplecore...
> a myslim, ze ms sa da poucit a vyzera to tak, ze nasobne rychlejsie nez google a neobaval by som sa aktualizacii, ani toho, ze wp by nemalo uspech... :wink:
honzah
nováček
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: úte úno 23, 2010 6:31
Zařízení: HTC 7 Trophy

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od honzah »

Mám HTC 7 Trophy, žádná nová aktualizace zatím není dostupná.

Doufám, že nemám telefon blokovaný operátorem či něčím podobným, koupil jsem ho ze Sunnysoftu.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od htcjirka »

papundekl píše:
premikkoci píše:Jaktože mám kontakty na googlu i windows live a můžu si je dostat kam chci?
No to byste snad mohl napsat vy, jak to delate, ze kontakt vytvoreny jako "phone" dostanete na gmail? Neni to ale jen o tom, ze jste si neprecetl, o cem je rec?
Vytvorim kontakt v telefonu,sesynchronizuji s googlem ci live a objevi se tam take.Nevidim na tom zadny problem ani slozitost.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od kome »

papundekl píše:
kome píše:To je dnes celkem bezne ,ze si clovek uklada kontakty treba do gmailu ,do exchange ci do tlefonu aby je mel oddelene a proto to tam i je. Podobne je to i u adroidu
No, vy to mozna nevite, ale WP7 neumoznuje synchronizovat "phone" kontakty s _nicim_ (ani online ani offline). Nelze je ani presmyknout do jine kategorie a mit zasynchronizovane s jinou online sluznou. Takze reset, porucha a konec zivotnosti znamena ztratu vsech "phone" kontaktu. To mi fakt neprijde uzitecne. Ze muzu mit cast kontaktu na exchange, cast na gmailu a dalsi na hotmailu je super. Ale mit je jen v telefonu _bez_ moznosti dostat ven? Nekdo to hrube nedomyslel.
A s cim by je asi tak mel synchronizovat? Kontakty se vytvari k urcitemu uctu a pokud ten ucet neni ,neni s cim synchronizovat.
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Faramir »

honzah píše:Mám HTC 7 Trophy, žádná nová aktualizace zatím není dostupná.

Doufám, že nemám telefon blokovaný operátorem či něčím podobným, koupil jsem ho ze Sunnysoftu.
Nápodobně, také mám Trophy a aktualizace nikde. U operátora ho nijak blokovaný ani upravený nemám, koupil jsem ho v Czech Computeru.
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Rodsten »

Taky stále čekám na update a mám HTC 7 Pro, osobně si myslím, že to MS z nějakého důvodu stopnul. Taky kupován u Sunnysoftu.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů