Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Všeobecná diskuze o systému Windows Phone 8.1 (vlastnosti, jádro, buildy...)
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Tomáš Kubec »

tak to je klasika, toto bejvá u hodně telefonů
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

Uz se pres to muzu pripojit na inet notebookem? A btw k cemu jsou dobre kontakty, udalosti v kalendari apod., ktere ten system oznacuje jako "phone" a ktere nesynchronizuje pres activesync na exchange? (Opravdu mi unika smysl, proc mit takove kontakty, ale asi nejaky smysl maji, ne?) Dik
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

papundekl: O com tocis?
Uživatelský avatar
Matko
nováček
nováček
Příspěvky: 34
Registrován: pát srp 27, 2010 2:29
Zařízení: Microsoft Lumia 950

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Matko »

AdamiX píše:Asi sa mi ta prenodo blbo stiahla alebo co a ponuklo mi ju 2 krat, kazdopadne zajtra sa na to pozriem viac, dufam ze dakde je nejaka historia aktualizacii, aj ked dost o tom pochybujem
V Zune si mozes vratit telefon do verzie pred aktualizaciou (v Updates).

A inak uz je opravene ze ked si zapnem natacanie videa tak to nemam v rozliseni 640x480 ale v poslednom nasatvenom?
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

papundekl píše:...k cemu jsou dobre kontakty, udalosti v kalendari apod., ktere ten system oznacuje jako "phone" a ktere nesynchronizuje pres activesync na exchange? (Opravdu mi unika smysl, proc mit takove kontakty, ale asi nejaky smysl maji, ne?) Dik
Mozes to prosim ta vysvetlit? Absolutne netusim o com tocis.
papundekl
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 30, 2009 22:54
Zařízení: Qtek 8500

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od papundekl »

Krayzie: kolega ma samsung s wp7 a zrejme si pri pokusech prepnul typ kontaktu a kalendarovych zaznamu pri zadavani na "phone" ci tak nejak a dva mesice to tak zadaval, pak byl rad, ze je musi rucne mazat a vytvaret nove typu "outlook", proste ten druhy. Presne nazvy tech kategorii si nepamatuji.
Uživatelský avatar
kome
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 424
Registrován: stř říj 03, 2007 14:09
Zařízení: Samsung Galaxy Note3 32GB/64GB SDXC 1 Sandisk
Bydliště: Praha

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od kome »

To je dnes celkem bezne ,ze si clovek uklada kontakty treba do gmailu ,do exchange ci do tlefonu aby je mel oddelene a proto to tam i je. Podobne je to i u adroidu
thonyk
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv črc 24, 2008 19:34

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od thonyk »

tusite nekdo jestli umi konecne synchronizovat s outlookem pres bluetooth a to jak kontakty s kategoriema tak kalendar, ukoly a poznamky??

zasadni vec proc mit vedle pc s windows i windows mobil a oni to s prichodem verze 7 nepochopitelne zrusili..
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

Som ani nevedel, ze tam ta moznost je a doteraz som neprisiel na to, ako do telefonu zadat kontakt(y) iba lokalne, t.j. bez synchronizacie s nejakym cloudom (jedine co ma napada je vypnut synchronizaciu kontaktov ku kazdemu uctu).

Na druhej strane kontakty mam v cloude uz peknych par rokov (odkedy to podporoval MyPhoneExplorer v spolupraci s SE W800i) a uz by som nemenil.
Uživatelský avatar
fraaana
nováček
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř bře 23, 2011 12:29
Zařízení: Dell Venue Pro, Omnia7, HP TouchPad, HTC HD7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od fraaana »

Nerozumím tomu, ale k aktualizaci se stále nějak nemohu dostat. Telefon i Zune soft stále hlásí, že vše je tak, jak má být, ale aktualizace není k dispozici. (je 23.03.2011 / 12:33h SEČ. - HTC HD7)
Krayzie
smartguru
smartguru
Příspěvky: 659
Registrován: stř led 19, 2011 21:49
Zařízení: Lumia 950, iPhone SE

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Krayzie »

thonyk píše:tusite nekdo jestli umi konecne synchronizovat s outlookem pres bluetooth a to jak kontakty s kategoriema tak kalendar, ukoly a poznamky??

zasadni vec proc mit vedle pc s windows i windows mobil a oni to s prichodem verze 7 nepochopitelne zrusili..
Pokial viem, tak co sa tyka synchronizacie s lokalnym Outlookom sa nic nemenilo a takisto sa nic nepridavalo ani do podporovanych BT protokolov, takze ak ti to neslo doteraz, tak ti to nepojde ani po aktualizacii. V kazdom pripade mi pouzivanie Outlooku bez exchange servera (ten WP7 podporuje) pride ako zbytocny overkill.
Uživatelský avatar
Rodsten
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 99
Registrován: sob úno 23, 2008 13:06
Zařízení: HTC TyTn II Kaiser, HTC 7 Pro

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Rodsten »

fraaana píše:Nerozumím tomu, ale k aktualizaci se stále nějak nemohu dostat. Telefon i Zune soft stále hlásí, že vše je tak, jak má být, ale aktualizace není k dispozici. (je 23.03.2011 / 12:33h SEČ. - HTC HD7)
Stále jsme na tom stejně, akorát mám HTC 7 Pro. Jak by MS ty aktualizace zastavil, nebo co. Když jsem to tady četl včera večer, tak se tady hlásili jeden po druhém, jak jim nabíhají updaty a dneska nikdo nic... Nezbývá, než čekat.
Uživatelský avatar
dzordanobruno
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 215
Registrován: čtv říj 28, 2010 12:22
Zařízení: HTC Trophy

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od dzordanobruno »

Podle mého názoru je jedná o pomalejší nástup updatů. Myslím si, že MS spustil update a všichni jsme se na něj vrhli jak hladoví vlci, nápor MS nevydržel a proto teď uvolňuje pro jednotlivé řady pomaleji, popř. to bere po regionech. Nebál bych se, že se na nás nedostane. Nebude to hned, ale třeba večer, popř. zítra by to mělo být. Ale je to jen má domněka.
dwbmb
smartstar
smartstar
Příspěvky: 943
Registrován: pon lis 29, 2010 1:32
Zařízení: Lumia 820, 930

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od dwbmb »

thonyk píše:tusite nekdo jestli umi konecne synchronizovat s outlookem pres bluetooth a to jak kontakty s kategoriema tak kalendar, ukoly a poznamky??

zasadni vec proc mit vedle pc s windows i windows mobil a oni to s prichodem verze 7 nepochopitelne zrusili..

Bavil sem se s typkem z windows phone support a Zune byl vybran jako jedina synchronizacni platforma pro wp telefony. To, co popisujes, muzes delat klasicky pres exchange potazmo activesync, ale offline reseni neni. S offline pouzivanim se u smartphonu jiz obecne nepocita.
xsarahdi
nováček
nováček
Příspěvky: 23
Registrován: pon zář 08, 2008 16:26

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od xsarahdi »

offline synchronizácia je jediná vec ktorú chcem a mienim(musím) používať....a vidím ,že niesom sám komu vadí niekde synchronizovať svoje kontakty, niekomu vo virtuálnom svete alebo dokonca pracovný kalendár....má mať klient proste na výber či chce off alebo nie...IOS aj Android aj symbian aj WM to ponúka IBA WP7 a microsoft sa rozhodlo, že nie...POKIAĹ toto nebude podporované WP7 nebude....
Faramir
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 193
Registrován: ned čer 27, 2010 23:56
Zařízení: iPad 2 3G 64 GB white

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od Faramir »

Tak mi aktualizace stále nedorazila, Zune mi hlásí: "Your phone is up to date. Current phone software version: 7.0(7008)"
Verzi Zune mám aktuální, 4.7.1404.0...
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od janac_marek »

Ľudia neviem ako vy, ale ja som od tejto aktualizácie okrem copy&paste a vylepšeného vyhľadávania nič nečakal.
Lenže ono MS toho upravil naozaj hodne.
Marketplace je oveľa svižnejší, neseká (konečne). Aj obrázky mi loaduje rýchlejšie a nenastávajú niekedy prodlevy také, ak=e nastávali.
Navyše išlo aktualizovať aplikácie, ktoré pred tým nešlo. Je vylepšený aj taký detail, ktorý ani do zoznamu zmien nezaradia a to otáčanie obrázkov pri prezeraní v markete. Pred tým, keď som si z marketu otvoril obrázok a otočil mobil, tak sa to otočilo na výšku a bolo to nepraktické. Teraz to ostane na celú obrazovku tak ako to je a môžem pekne listovať.
Len škoda, že MS neukladá tie obrázky v lepšiej kvalite, lebo na 4.3" to vypadá ako kvalitne komprimovaný grc oproti zvyšku systému, ktorý pôsobí čislo a jasne (nerozmazane).

dwbmb píše:Na to povím jediné: tak tady sám vidíš, že ten problém nemám jenom já, jak ses mi snažil namluvit ;)
Ja? Naozaj ja?
Čo som sa ti ja snažil nambluvit? :roll:

Navyše mojim linkom som len dokázal to, že tvoj argument o tom, že je toho google plný je nepodstatný. Rovnaké problémy nájdeš pre Windows 7, pre iPhone, pre Android, atď....


PS: Vy, čo vám aktualizácia nedorazila, nezobrazí vám ju ani ak napojíte mobi na PC a v zune dáte setting, potom karta PHONE a dam check for updates?
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

Mám jeden dotaz - dají se WP7 synchronizovat s Outlookem? (např. přes Centrum zařízení Windows mobile, či přes ZUNE)? Exchange nemám, jen potřebuji přetáhnout/synchronizovat mobil s Outlook 2007. Nepotřebuji přetahovat emaily (ty si nastavím v poště samostatně), ale kontakty, kalendář, úkoly a poznámky. Díky Michal
janac_marek
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte čer 08, 2010 9:44
Zařízení: Lumia 950XL, S7 Edge, iPhone 7

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od janac_marek »

Ja neviem, to fakt niekto v roku 2011 používa POP3?
Šak aj keď nemáte Exchange, tak použite IMAP alebo MAPI.
Má to Live.com (hotmail) a aj Gmail.
Uživatelský avatar
miklik69
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: stř bře 23, 2011 17:32
Zařízení: Blackberry Torch 9810, SE W995i

Kompletní seznam změn, které přináší NoDo aktualizace pro WP

Příspěvek od miklik69 »

o POP3/IMAP mi nejde, to věřím, že se v mobilu nastavit dá. Problém je, že nevím, jak synchronizuje zbytek Outlooku. Na WM6.5 mi to funguje naprosto bez problémů.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone 8.x“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů