Blackberry Bold 9700 problem s Whatsapp a aplikacni pameti

Sekce věnovaná jednotlivým telefonům s ostružinou ve znaku
Odpovědět
ring.a.ling
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: pon led 27, 2014 23:01
Zařízení: Blackberry Bold 9700

Blackberry Bold 9700 problem s Whatsapp a aplikacni pameti

Příspěvek od ring.a.ling »

Dobry vecer, vlastnim Blackberry Bold 9700 a vyskytly se mi celkem 3 problemy...prvnim z nich je chyba v aplikaci Whatsapp - kdyz dam nastaveni medii a chci aby se mi ukladala historie -vyberu karta medii,v poradku se vse ulozi,ale kdyz na to kliknu znova u okynka historie medii - ulozit do karta medii mi to hlasi: Chyba: sqlite error (schema update): net.rim.device.api.database.DatabaseException: SELECT name FROM sqlite_master WHERE type='index' AND name='chat_history_jid_index' : disk I/O error(10) ...opravdu nechapu co to znamena a jak to opravit,pritom pred tydnem se mi historie ukladala normalne....dalsim problemem je aplikacni pamet,neustale se mi objevuje at odeberu jazyky nebo aplikace ktere nepotrebuji,pritom jsem skoro vsechny aplikace vymazala a mam tam kolem 20MB volne interni pameti..poslednim problemem je zamrzavani telefonu...kdyz jsem na blackberry world app nebo pouzivam facebook messenger,nekdy i pri obycejnem prohlizeni obrazku mi telefon zamrzne,objevi se hodiny a nic se nedeje takze musim vyndat baterii a cekat nez se me znovu nacte,pritom ztratim jiz zminenou historii ve whatsapp a nebo mi ubyde az polovina baterie :( opravdu nevim jak si mam poradit,premyslela jsem zda-li by nepomohl preinstalovat system nebo nainstalovat novejsi verzi ale moc se v tom nevyznam. Proto Vas prosim o radu,jsem vdecna za jakoukoliv odpoved.Dekuji :)
Odpovědět

Zpět na „BlackBerry telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů