Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Uživatelský avatar
koumes
moderátor
moderátor
Příspěvky: 2027
Registrován: pon čer 09, 2008 20:01
Zařízení: Moto Z ; Moto Zoom
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od koumes »

A mimo jiné,Totcmd to dokáže taky,editovat registry.
sviznik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 15, 2009 8:44
Zařízení: Samsung b 7610 omnia pro

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od sviznik »

Diky vsem, uz jsem alespon texty prednastavenych SMS opravil. Kez by nekdo vedel, jak to pres registry vypnout uplne....
Jinak mohu doporucit tento editor - edtuje pres stolni PC - http://ceregeditor.mdsoft.pl/index.php?id=3&lang=en" onclick="window.open(this.href);return false;
TIePEK
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: pát pro 25, 2009 16:33
Zařízení: Samsung omnia PRO

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od TIePEK »

já to nechápu ... když mi někdo volá třeba ve škole a nemůžu to příjmout tak odmáčknu ignorovat ... nebo tlačítko pro zavěšení ... a myslím že to nic neposílá ... teda jsem si jist na 99% ... vám to posílá smsky jooo ?
sviznik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 15, 2009 8:44
Zařízení: Samsung b 7610 omnia pro

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od sviznik »

Pokud se odmáčkne Ignorovat, tak to opravdu nic neodesílá. Jenomže na dispeleji je mimo to i velké aktivní "tlačítko" Ignorovat a poslat SMS. Při vytahování zvonícího telefonu z pouzdra lze o toto "tlačítko" na displeji velmi snadno nechtěně zavadit, telefon se nechtěně típne a SMS odejde- pakárna!!! U všech jiných telefonů lze tuto funkci zcela vypnout, což znamená, že "tlačítko" se vůbec na zvonícím telefonu neobjeví. Tady bohužel nikoliv, protože "soudruzi někde udělali chybu". Komunikace s českým zastoupením Samsung je jako s kozou na ledě...
Ladzi
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob led 02, 2010 16:53
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od Ladzi »

Taky mi tohle všechno vadilo, dokonce se mi stávalo, že se telefon v pouzdře sám odemkl a zavolal na poslední volané číslo. Vše jsem vyřešil programem S2U2, kde se příjem hovoru i odemykání telefonu řeší tahem po displeji, to se v kapse asi nikdy nepodaří omylem.
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od Womáčka »

Zdravím, mám omnii Pro teprve od pátku a asi mám problém s odesíláním předdefinovaných zpráv. Pokud kliknu na to tlačítko "odeslat a ignorovat", tak se zpráva sice pošle, ale adresátovi příjde místo diakritiky změť otazníků a to jsem ještě neměnil tvar těch předdefinovaných zpráv, co tam jsou standartně.
Tak se chci zeptat, jestli to dělá i někomu dalšímu a nebo je chyba někde na mé straně?
Sice to řeší předdefinování zpráv bez diakritiky,ale to není nějak ono.
sviznik
nováček
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: ned lis 15, 2009 8:44
Zařízení: Samsung b 7610 omnia pro

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od sviznik »

Jo, je třeba texty změnit bez diakritiky, jinak to posílá nesmysly - nevím, jak to kódují, ale každopádně blbě....
Womáčka
nováček
nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon lis 30, 2009 20:16
Zařízení: OmniaPro B7610

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od Womáčka »

Jasný. Díky za odpověď. Už jsem si přepsal ty standartní odpovědi svými a bez diakritiky.
miknight
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 28, 2010 21:50
Zařízení: Samsung omnia B7610 pro

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od miknight »

a co by se stalo kdybych to uplne vymazal?
Petrefl
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: sob srp 20, 2011 23:01
Zařízení: B7610

Nastavení SMS při odmítnutí příchozího hovoru

Příspěvek od Petrefl »

sviznik píše:Nemáte někdo tušení, jak se zbavit nabídky předdefinovaných SMS při odmítnutí příchozího hovoru? Jakmile někdo volá, stane se displej logicky aktivní a je tam velké tlačítko Ignorovat a odeslat. Přitom tam první v pořadí automaticky čeká text SMS, který druhé straně tyká! :evil: Stačí neopatrné vytahování z pouzdra a aniž chcete, telefon típnete a druhé straně odejde tykací SMS!!! Je to neuvěřitelná pakárna a nikde jsem nenašel možnost se toho zbavit nebo alepoň přenastavit text první SMS. Považuji to za podstatné mínus tohoto jinak skvělého zařízení.
Použij editor registrů a jdi do větve: HKLM/Security/Phone/Skin
Tam změň hodnotu u položky Enabled z 1 na 0. Hodnotu ulož a proveď SOFT RESET. Tímhle se změní obrazovka při příchozím hovoru, tím zmizí i ta otravná sms. Dojde ale ke změně číselníku a pokud používáte videohovory nebudou po téhle úpravě fungovat. Uvolní se však zhruba 6MB na RAM, což si myslím, že za to stojí ;-)
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů