OmniaPro (B7610): Aplikace

Diskuze o komunikátoru Samsung OmniaPRO (B7610)
Odpovědět
Najzarka
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 14, 2011 11:18
Zařízení: Samsung B7610 Omnia Pro, WM 6.1

omnia PRO - aplikace

Příspěvek od Najzarka »

tonis píše:
jakub.prouza píše:Je nějaká aplikace nebo něco pro zablokování odesílání těch sms když mi někdo volá? Jako že třeba "nemám čas zavolám později" protože se mi už nejednou stalo že jsem je při hraní s telefonem odeslal...
Také se připojuji. Je to hruza než vytáthu telefon tak odmítne hovor a odešle SMS. Stává se mi to několikrát za den. :evil:
Zde mám pro vás trik jak si uvolnit 6,3MB RAM jen obyčejnou změnou číselníku, který se vám objeví pokud zmáčknete zelené tlačítko pro volání. Stačí jen jednoduchá úprava v registrech, takže si spusťte vámi oblíbený nainstalovaný editor registru a proveďte toto: Jděte do větve HKLM / Security / Phone / Skin a změňte hodnotu u položky Enabled z 1 na 0 Hodnotu uložte a proveďte SOFT RESET. Tímhle se změní obrazovka při příchozím hovoru, tím zmizí i ta sms a dojde ke změně číselníku. Pokud používáte videohovory nebudou po téhle úpravě fungovat.
Maaarvin
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon zář 26, 2011 11:09
Zařízení: Samsung omnia pro b7610

OmniaPro (B7610): Aplikace

Příspěvek od Maaarvin »

Dobrý den mám velký problém když mi příjde sms zpráva tak jí nemůžu přečíst a musím jí otevřít v jiném prohlížeci .Mohl bych se zeptat co a jak udělat ? Jedná se o klasický prohlížeč co bývá nastavený na tomto mobilním telefoně . Děkuji za veškeré rady .
Odpovědět

Zpět na „Samsung OmniaPRO“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů