Jak streamovat videa z PC na svem IPadu pomoci nPlayer

Vše, co se točí okolo tabletu iPad a telefonech Apple iPhone 6, 5/5s, 4, 3GS, 3G…
Odpovědět
s16strnadova
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 24, 2016 11:16
Zařízení: Iphone 6s Plus 128GB Rosen Gold

Jak streamovat videa z PC na svem IPadu pomoci nPlayer

Příspěvek od s16strnadova »

Jak streamovat videa z PC na svem IPadu pomoci nPlayer

Ahoj všem,

velmi se mi zalíbila možnost streamovat, přehrávat videa pohodlně na všech mých zařízení aniž bych si je musela stahovat, převádět a jednoduše si je přes wifi přehrála z mého stolního PC na tabletu (Ipad Pro) či na svém telefonu (Iphone 6s Plus).

Ve svém PC jsem si nasdílela složky, ve kterých mám plno filmů, seriálu a hudby.
Obrázek
V síťovém nastavení na doporučení co jsem našla na internetu jsem zvolila tyto možnosti:
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Stáhla jsem si tento skvělý přehrávač nPlayer, který patří mezi jeden z nejlepších univerzálních multimediálních přehrávačů na světě, co se týče streamování videa (podporuje síťové přehrávání pomocí protokolů DLNA/UPnP, SMB, FTP, WebDAV.) Bohužel nedokážu si poradit s nastavením jak dostat video do mého tabletu (Ipad Pro ) z mého PC (OS Windows 10).
Při použití nPlayer app v mém tabletu zvolím možnost -> Scan Network .
Obrázek
Naběhne mi seznam dostupných serverů v síti a najdu můj pc, ke kterému se chci připojit -> MISA_WIN10 (smb/cifs)

Obrázek

- > zde nevím jak dál postupovat??? Je nutné zde něco nastavit?

Obrázek]

Pokud dám "save" a chci se připojit, vždy mi to vyhodí toto: Enter your name and password.
Obrázek


Netuším, co zadat. Prosím setkali jste se někdo s tímto, popř. mi poradili, jakým jednoduchým efektivním způsobem dostanu do svého tabletu obsah složky s (Filmy,seriály, fotografie) do svého tabletu a mohu to shlédnout třeba v jiné místnosti na svém IPadu?

Děkuji Všem za Vaši pomoc.

Děkuji velice za Vaši pomoc.
Odpovědět

Zpět na „Zařízení (iPad/iPhone)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 hostů