Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Diskuze o zajímavých programech a nástrojích pro iOS (iPad/iPhone)
Odpovědět
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od Balrog »

Chtěl bych sehnat nějakou aplikaci která mi umožní rozdělovat fotky do složek a mazat je přímo v Iphonu bez toho abych se připojil k PC a Itunes.
Jo a jak mám udělat abych fotky co mám v Iphonu sdílel i na Ipad Mini? Na Iphonu mám jiný účet ICloud než na Ipadu.Chtěl bych na Iphonu vyfotit fotku a mít jí i na Ipadu Mini a naopak :-)
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od mberdych »

Tak to s tim, abys videl okamzite fotky s dvema icloud uctama asi uplne nevyresis. Muzes ale fotku sdilet na photostream toho druheho uctu. Bohuzel to musis udelat pro kazdou zvlast.
Uživatelský avatar
Balrog
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1017
Registrován: úte zář 25, 2007 13:25
Zařízení: iPhone :)
Kontaktovat uživatele:

Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od Balrog »

Hm škoda. to byla výhoda jednoho účtu na Ipadu i iphonu :-) Koukal jsem na aplikaci iPhoto tu asi nemůžu nějak využít?

Ještě řeším videa a jak je dostat do Ipadu? Už je to déle co jsem měl iphona 4s a nějak jsem to zapoměl. na Iphonu to řeším aplikací oPlayer a na Ipadu mi nejde zvuk. Jde to řešit nějakou aplikací a rovnou stahovat filmy do ipadu rovnou třeba z czshare a nebo ulož to?Popřípadě z jakou jste spokojený?
mberdych
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1172
Registrován: ned kvě 22, 2011 21:54
Zařízení: iPhone 7/Blackberry Priv

Re: Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od mberdych »

Problem zvuku je, ze snad vsechny aplikace musely stahnout kvuli licencim kodeky a proto nejde zvuk. Osobne to nepouzivam, ale mela by se dat najit nejaka, kde to bude fungovat.

Ja filmy nestahuju a kdyz uz, tak z itunes storu. Ale takovy good reader umoznuhe stahovat soubory z webu a pak je poslat do dalsi aplikace, takze by to mohlo chodit.

Edit: ted koukam avplayerHD vsichni doporucuji jako nejlepsi a prehrava vse.
noelia
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: stř říj 01, 2014 18:08
Zařízení: iPhone 5

Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od noelia »

Třeba to někomu pomůže, právě jsem to také řešila:

1. Ve founu si vypněte photostream - je to jen dvojité ukládání fotografií přes icloud. Zabírá to akorát místo v mobilu.
2. Fotky si jednou za čas (záleží jak moc fotíte) - ukládejte do počítače. Dělám to přes iPhoto - nevím, zda funguje i na PC. Ale nějaký podobný prográmek určo seženete.
3. Hned jak fotky přesunete je v mobilu vymažte a samozřejmě ZÁLOHUJTE, ty co jste si náhráli do compu:) Mně se nesmírně osvědčila fce Time Machine (opět na MAC).

Jsem v tom celkem lempl, ale protože jsem už několikrát přišla o fotky a data, tak jsem si tohle zavedla jako MUST:) Posledně mi odešel ssd disk a technici říkali, že mi z něj data dostanou za cca 18 táců ... chááá. Fakt hustý.
Radeczek
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 273
Registrován: ned led 26, 2014 22:54
Zařízení: iPhone 5s

Nějaká aplikace na třídění a mazání fotek v iphonu?

Příspěvek od Radeczek »

Stačí do telefonu nainstalovat Onedrive, kde máš 30 GB volného místa zdarma. Fotografie se do Cloudu nahrají automaticky přes WIFI(v nižší kvalitě i přes mobilní data) a jsou pak přístupná jak na PC, Macu tak i na všech mobilních zařízeních (WP, iOS, android) a v telefonu ti nezabírají žádné místo. Lze si do počítače nainstalovat i aplikaci pro Onedrive, která fotografie z Cloudu ihned zálohuje na disk.
Odpovědět

Zpět na „iOS aplikace“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů