MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Martin Prokop »

I když ne tak doslova. Prototyp, který je nyní k vidění na hannoverském veletrhu CeBIT zatím nejnovější verzi Androidu pro tablety nemá, avšak před uvedením na trh jej dostane. Podobně jako ostatní konkurenční tablety od Motoroly (Xoom) či Samsungu (Galaxy Tab 10.1) dostal MSI WindPad 100A dvoujádrový procesor Tegra 2 a 10" displej. Pravděpodobně i další specifikace budou podobné jako u konkurence. Uvedení tohoto tabletu WindPad 100A se plánuje na přelom května a června. O ceně se zatím nehovořilo, přesto MSI slibuje (podobně jako Motorola), že v druhé polovině letošního roku se ceny tabletů s Androidem 3.0 sníží na přijatelnější hodnotu. Nezbývá tedy nic jiného než čekat, s čím nás MSI a další výrobci překvapí.

obrázek
Na další fotografie tabletu MSI WindPad 100A se můžete podívat v této galerii

Zdroj: Engadget.com
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od nandro »

No už ať jsou ty tablety zde ;-)
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od esaras »

Nevim nac se tesis. Docela zive si dovedu predstavit, jak asi takovy tablet od MSI bude vypadat...
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od msv »

Nevím, každý máme jiný vkus. Ale mě přijde to halo okolo tabletů přehnané. Pokud chci hrát, mám na to pc nebo konzoli. Pokud chci být na netu, koukat na film atd. mám noťase nebo DHD. Tablet mi přijde jako takový trochu zbytečný, pro mě nevyužitelný mezičlánek.Ale chápu, že pokud má člověk jen stolní pc a telefon, tak to využije, třeba...
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od esaras »

souhlas s MSV, kdyz pominu zoufale MSI, rovnez mi ty zarizeni prijdou zbytecne. V dnesni dobe kdy ma prakticky kazdy a na internet muzu naprosto bez problemu na mobilu, nevidim pro tablety prostor, kde by se daly uplatnit. Vicemene jsou to vlastne takove prerostle mobilni telefony s velikym displayem. Videl jsem nedavno v metru chlapika co si na tom poustel hudbu a vypadalo to opravdu komicky, kdyz pro prehozeni skladby ktera se mu zrovna nelibila vytahl takove padlo z brasny. Telefon to nenahrazuje, jen doplnuje, cili dalsi zarizeni co clovek s sebou taha navic.
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od nandro »

Já mám jen rád tyhle hračky,takže asi tak :wink:
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od yxyxyx »

Mě osobně by se moc líbil linuxový tablet (např. s ubuntu), velkou výdrží a klasickými usb a hdmi porty, viděl bych to jako mnohem použitelnější přístroj(hračku :o) ), ale chápu, že trend je mít v tabletu ios nebo android... Na takhle velkém tabletu je špatně využitá plocha, ikony jsou až příliš velké a přehrát film a podívat se na internet bude použitelnější na jemném rozlišení i jakémkoliv jiném systému(Win, linux), který si člověk může jakýmkoliv způsobem doladit dle svého... Jinak kdybych musel,volil bych motorolu XOOM.. Líbí se mi, jak má malé okraje... Tento tablet i třeba ipad mi přijdou, že plýtvají místem :-)
nandro
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 371
Registrován: pát dub 23, 2010 10:26
Zařízení: Galaxy NOTE 3,NOTE 10.1 a Samsung ATIV PC.
Bydliště: Ostrava

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od nandro »

Tak já prozatím jdu do Samsungu Tab 10.1.Docela se těším jak si menu upravím k obrazu svému,tak jako na telefonu.Hodně píši,tak by to mohlo zase jít o něco lépe než na menších zařízeních. :-)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od GreenArrow »

Souhlasím s váma všema,měl jsem iPad,ze záčatku(tak první 2 hodiny :D ) to byl wow efekt,ale pak si člověk řekne k čemu mi to je? K ničemu...Notebook to nenahradí,na to je to moc malý a neschopný a mobil mi to taky nenahradí,protože je to moc velký...Líbí se mi tablety jako takový,z kterých jde pomocí docku udělat notebook jako třeba asus slate-který ani nezaostává výkonem(samozřejmě s W7)...daleko raději bych viděl více větších telefonů,jako je dell streak,než těhle přerostlých k ničemu zařízení
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od YAMATO »

IMHO právě Streak si bere to dobré jak z telefonu, tak tabletu.
Standa
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1622
Registrován: úte led 15, 2008 20:38
Zařízení: BlackBerry Z10, Samsung Galaxy Note 10.1

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Standa »

A já naopak čekám na zařízení typu dnešních tabletů asi pět let. A ta doba je konečně tady :-).
Martin Prokop
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 225
Registrován: čtv led 07, 2010 19:08
Zařízení: HTC 8X, Optimus 4X HD a HP Touchpad
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od Martin Prokop »

Když jsem měl půjčený iPad, taky jsem si říkal, proboha k čemu to je. Ale teď je to jiné. Dokážu si představit, že u mě tablet 100% nahradí notebook a hlavně bude mít větší využití. Pro mě jasná věc pro nadcházející roky.
AtoM.
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 406
Registrován: čtv kvě 28, 2009 15:11
Zařízení: Samsung Galaxy S II

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od AtoM. »

Jedinej tablet kterej bych si koupil by musel mít dualboot Windows 7 a Android s rozměrama Galaxy Tabu. Až/jestli se něco takovýho objeví na trhu, jdu do něj :)
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od GreenArrow »

To já si vystačím s Windows 7,já tam ten Android nepotrebuji :-D
yxyxyx
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: stř zář 23, 2009 20:45
Zařízení: HTC desire 2.2
Kontaktovat uživatele:

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od yxyxyx »

Pro tyto účely mi přijde W7 příliš výkonově náročný, zato linux dokáže běhat na o hodně slabších železech, kdyby udělali windows 7, nebo jiné kompatibilní s obyčejnými instalačkami a exe soubory(stejná struktura atd), pro ARM platformu, tak by to byla podle mě úplně nejlepší možnost, ale četl jsem již nějaké články, že to není možné z důvodu financování, bylo by extrémně náročné přepsat celé jádro na jinou architekturu :-( Mít ipad plnohodnotný flash, tak bych jej možná taky zkusil, ale samozřejmně každý má jiné potřeby a někomu vyhovuje notebook a někomu stačí internet bez flashe... Mě tedy ne, proto se mi hrozně moc zamlouvá typ zařízení jako je motorola ATRIX, jistě jste si tohoto zařízení také všimli, imho mnohem použitelnější, než obyčejný android tablet! - chcete klávesnici? připojíte ji pomoci dockiny nebo využijete lehoučké tělo ala netbook - perfektní nápad, ale to už odbíhám, omlouvám se za lehké OT, ale vše spolu souvisí... Další velká výhoda je ve společné paměti - mám vše stále u sebe, ale mám to pohodlně k dispozici i na cestách/doma (bohužel je to i nevýhoda co se týče dostatku místa) :-)
esaras
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 123
Registrován: stř pro 16, 2009 22:05
Zařízení: HTC HD2 (WP7,WM6.5,Android 2.3,Ubuntu 10.10,MeeGo)

MSI představilo tablet s Tegrou 2 a Androidem 3.0

Příspěvek od esaras »

yxyxyx> novy windows 8 ma bezet i na ARM, tak uvidime co bude :-).

Kazdopadne bych ani tak nerekl ze ty zarizeni jsou nejak extremne pouzitelne, spis je ted kazdy vyrabi jen proto, ze to zacal delat apple, tak vsichni se musi okamzite opicit, aby mohli rikat "ja mam vetsi pero", "ne, ja mam vetsi pero", "ne, to ja a mam tam navic usb"....
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů