Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Dnes mi na testování dorazil komunikátor Motorola Milestone s operačním systémem Android 2.0.1. Jakmile dokončím recenzi HTC Legend, vrhnu se na pořádné testování, prozatím jsem nahrál alespoň několik snímků pořízených 5 MPx fotoaparátem a jedno video. Co se týče kvality fotografií, není to úplně ideální. Snímky jsou sice celkem ostré, ale je na nich patrný velmi silný šum. Ten se navíc objevuje i u fotografií pořízených za dobrých světelných podmínek (například na přímém slunci). Šum je patrný také u videa, které se nahrává ve formátu 3gp v rozlišení 720×480 px při 25 FPS.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eRDmaZQ0rjk[/youtube]
Video bude na YouTube zpracováno během několika minut, prosím o strpení...

obrázek obrázek

Fotografie si můžete prohlédnout v galerii; během testování budu postupně další snímky doplňovat. Pokud máte k tomuto zařízení nějaký dotaz, můžete mi jej napsat do diskuze. Motorola Milestone se v České republice zatím oficiálně neprodává, což je veliká škoda. Některé internetové obchody ji ale nabízejí (dovoz); jejich přehled včetně cenového srovnání naleznete zde.

Obrázek Obrázek Obrázek
Pacik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 118
Registrován: čtv čer 28, 2007 20:04
Zařízení: MDA Compact V
Kontaktovat uživatele:

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Pacik »

Někde sem četl že šum na fotografiích se dá lehko odstranit nějakým neofic patchem, a podle tich ukázek co sem viděl, sou pak fotky odost lepší.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Jiří Hrma »

já jsem jen četl, že pro USA na fotoaparát Motorola nenápadně vydala OTA upgrade, ale nic jiného jsem nenašel.
darude
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 25, 2010 10:19
Zařízení: Motorola Milestone

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od darude »

Přeji příjemné testování. MM už přes 3 měsíce dovezenou z německa. Jinak také už s 2.0.1 (původně byla 2.0 - ale firmware přes OTA opravdu funguje! - a když ne je tu Motorola Software Update).
Úžasný přistroj, ale nemám samozřejmě srovnání s ostatními současnými high-endy.
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Mně celkem dost vadí absence synchronizačního nástroje s Outlookem. Přes Google nesynchronizuji, takže to budu muset vyřešit Missing Syncem nebo něčím jiným. HTC ke svým telefonům dodává HTC Sync, který umí alespoň kontakty a kalendář, u MM mi to chybí.
rhr
už mám dva příspěvky
už mám dva příspěvky
Příspěvky: 2
Registrován: pon srp 18, 2008 11:43

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od rhr »

Kvůli fotkám a videou bych si teda Mileston nepořizoval, kvalita je podlě mě spíše podprůměrná.

A k té synchronizaci, i když je to jiné téma - svůj Milestone s firemním MS Exchange synchronizuji. V "Nastavení" jsem zvolil "Nastavení účtů a synchronizace" a pak "Přidat účet". Zvolit lze "Google" a "Corporate". Pokud vyberet "Corporate" dostanete se ke konfiguraci Exchange účtu a mě umožňuje mít synchronizovaný e-mail včetně všech složek a kalendář. Když si z marketu stáhnete např. "Facebook for Android", tak se v možnostech "Přidat účet" ukáže i "Facebook". Verzi Androidu mám teké 2.0.1
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Jiří Hrma »

Ano, synchronizace s Exchange v Androidu funguje dobře, ale já měl na mysli klasickou synchronizaci přes USB kabel tak, jako to umí třeba HTC Hero, Legend nebo Desire :-) to tam v HTC dodělali a je škoda, že to Motorola nepřipravila také.
Radek Hulán
smartstar
smartstar
Příspěvky: 992
Registrován: čtv led 03, 2008 10:51
Zařízení: Samsung S7 edge / Lumia 930/1020/920/900/800

Testujeme: Jak fotí a nahrává Motorola Milestone?

Příspěvek od Radek Hulán »

K tomu "synchronizace s Exchange funguje dobře" - nešlo by to popsat blíže? Viz pár konkrétních otázek:
http://myego.cz/item/jak-si-vybrat-doko ... se-potreby" onclick="window.open(this.href);return false;

PS: ten Paco Rabanne parfém je nějak populární ;)
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 hostů