Google koupil doménu Android.me, co s ní zamýšlí?

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Odpovědět
Richard Streit
redaktor
redaktor
Příspěvky: 47
Registrován: stř srp 03, 2011 18:50
Zařízení: Samsung Galaxy S4, iPad mini

Google koupil doménu Android.me, co s ní zamýšlí?

Příspěvek od Richard Streit »

Na povrch vyplula další zajímavá informace týkající se společnosti Google. Zdá se, že se tomuto internetovému gigantovi před několika dny podařilo získat doménu Android.me. Přestože zatím není aktivní, bude jistě zajímavé sledovat, co s ní Google zamýšlí a jaký obsah zde můžeme čekat.

obrázek

Google v současné době používá doménu Android.com, na ktéré poskytuje obecné informace o systému Android, aktualizacích a odkazy na ostatní Android služby. Zdá se, že domény s koncovkou .me jsou aktuálním hitem, za zmínku stojí například With.me, Txt.me, News.me nebo nedávný projekt z kuchyně Googlu Ro.me, který doporučuji navštívit. Nicméně využítí domény Android.me stojí stále ve hvězdách a můžeme pouze spekulovat, jaké najde v praxi uplatnění. V úvahu připadá cloudové úložiště, správa kontatků, osobní Android Hub nebo něco úplně jiného.

Zdroj: Phandroid
diviline
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 93
Registrován: stř lis 03, 2010 11:42
Zařízení: Xperia Z, Optimus 4X, SGS III, ASUS Transformer

Google koupil doménu Android.me, co s ní zamýšlí?

Příspěvek od diviline »

Nějaké cloudové řešení spolu se správcováním Android telefonů? Přihlásím se, podívám se co, kde, kdy, jak, proč mám na mobilu, případně upravím kontakty nebo zablokuju telefon, smažu na dálku atd. Takový rozcestník služeb pro můj telefon =)

edit: sakra nedočetl jsem poslední dva řádky a vidím že to je už napsané :tlem:
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů