Vyzkoušíte hru od 15 letého developera?

Mobilní zábava na Androidu, tipy na zajímavé hry...
Odpovědět
m_janecek
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 05, 2014 22:04
Zařízení: Nexus 7

Vyzkoušíte hru od 15 letého developera?

Příspěvek od m_janecek »

Ahoj, jmenuji se Michal, je mi 15 let a chtěl bych Vám představit svojí první hru na Android :Laser Rush.
Jelikož je to můj první projekt, snažil jsem se vymyslet něco jednoduchého a chytlavého.

Aplikace je založená na principu přežít co nejdéle, tedy dosáhnout co největšího skóre. Jedna hra netrvá příliš dlouho, takže by to nemělo omrzet.
Ve hře hrajete za prst a vyhýbáte se červeným a modrým laserům. Lasery jezdí ze všech stran a jejich rychlost a frekvence se zvyšuje podle toho, jakého skóre jste prozatím dosáhli. Ve hře se objevují zelené mini-lasery, za které se vám přičte život.

Hra je rozdělená do čtyř obtížností: NOOB, MEDIUM, PRO a LASERGOD. Od střední obtížností se vám také může podařit sebrat vločku, která na chvíli lasery zpomalí.
Odkaz ke stažení na Google Play: https://play.google.com/store/apps/deta ... ecek.lrush

Velice děkuji každému, kdo si hru vyzkouší a v případě, že se vám bude líbit jí pošle dál.
Děkuji moc a nezapomeňte být v přihlášení v G+ ať se zapíšete do tabulek!
Uživatelský avatar
Cleric
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1162
Registrován: pát dub 09, 2010 15:09
Zařízení: Apple iPhone 7 128 GB
Bydliště: Potkali se u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyzkoušíte hru od 15 letého developera?

Příspěvek od Cleric »

Už jsem na ni koukal i na Androidforum.cz a dal si ji zatím do seznamu přání. Snad o víkendu ji otestuji.

Nějak na hraní zatím není čas.
CenekStrichel
nováček
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: stř srp 22, 2012 0:55
Zařízení: HTC Desire, Transformer Prime

Vyzkoušíte hru od 15 letého developera?

Příspěvek od CenekStrichel »

Napad je tvuj? Nebo uz neco podobneho existuje. Jinak super, chybi tomu jenom nejaka grafika a trochu toho pribehu :)
AndroidJuura
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: pon čer 16, 2014 19:07
Zařízení: Xperia lt26i, Samsung Nexus S , LG Nexus 4,

Vyzkoušíte hru od 15 letého developera?

Příspěvek od AndroidJuura »

Staženo a musím říct že celkem v pohodě hra :) na to že je klučinovy 15 tak je šikovnej palec nahoru :)
Odpovědět

Zpět na „Hry a zábava“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů