Kalendář - zobrazení víkendu

Zajímavé programy a aplikace pro Android
Odpovědět
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od Tedy »

Zdravím.
Sháním aplikací Kalendář pro OS Android, pokud možno v češtině, která zvládne synch s mým Google účtem, bude podobná většině ostatních nic extra nepotřebuji, půjde vkládat události ale hlavně chci aby v základu nebo po nastavení, zvládla barevně či grafický odlišit víkendy.
Základní Kalendář od Google tohle u telefonní či tabletové verze, nepochopitelně nenabízí/nedovolí nastavit, předem děkuji za tipy, hledám ale zatím jsem nenalezl....na google play je toho mraky, pár jsem zkusil ale bezvýsledně, není v mých silách zkoušet dvacet appek a screeny toho až na výjimky taky moc neprozradí.
tgriger
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 243
Registrován: pát srp 26, 2011 8:45
Zařízení: Microsoft Lumia 950XL White
Bydliště: Brno

Re: Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od tgriger »

Skús One calendar.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od Tedy »

Prubnu a dám vedět, dík.

EDIT:
Hele at hledám jak hledám, pod tímhle názvem mi play nic nenajde, neměl by jsi přímý odkaz na obchod prosím?

One Calendar mi na ntb našel google ale je pro WP/WM..

Do prvního příspěvku, jsem pro jistotu doplnil že sháním tuto aplikaci pro androida 8-)
----------------------------------------------
Zatím zkouším aCalendar- https://play.google.com/store/apps/deta ... ndar&hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
ten má červeně zvýrazněné, alespoň neděle.

a tento DigiCal:
https://play.google.com/store/apps/deta ... s.calendar" onclick="window.open(this.href);return false;

Více info o něm zde: http://digitips.cz/nejlepsi-kalendar-pro-android/" onclick="window.open(this.href);return false; kdyby měl někdo zájem.

EDIT2:
Takže vybráno, jednoznačně to vyhrál
DigiCal:
https://play.google.com/store/apps/deta ... s.calendar" onclick="window.open(this.href);return false;

Je vážně výborný a v mateřském jazyce, myslím že autora podpořím a zakoupím, neděle jsou zvýrazněny červeně, jednotlivé pohledy perfektně přehledné, ne ten hnus co nabízí google, někomu vyhovuje já si prostě na tu kombinaci rozložení a materiál designu nezvykl, nehodí se to k sobě, když autor v některém updatu zvýrazní třeba modře soboty, budu vděčný.
Možnosti nastavení velmi bohaté a dokonce zobrazuje u jednotlivých dní i předpověd počasí, prostě paráda, výborná praáce a autorovi patří velký dík.

Pokud MODi uznají za vhodné, tak možný LOCK.
newwes
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 104
Registrován: pát zář 26, 2014 21:20
Zařízení: iPhone 7

Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od newwes »

Mrkni ještě na Jorte. Už jsem sice z droidu déle pryč, ale ten byl výborný.
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od Tedy »

Děkuji ti stejně jak kolegovi, je fajn že droidí sekce zde na SM není ještě uplně mrtvá 8-)
Jumbo78
moderátor
moderátor
Příspěvky: 704
Registrován: ned led 16, 2011 10:49
Zařízení: iPhone 7+ 256 GB
Bydliště: Jindřichov ve Slezsku

Re: Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od Jumbo78 »

Osobně již x let používám Business calendar a jsem maximálně spokojen
Tedy
smartguru
smartguru
Příspěvky: 523
Registrován: stř čer 08, 2016 17:09
Zařízení: Sony Xperia XA1 White/ Android Oreo 8.0.0

Kalendář - zobrazení víkendu

Příspěvek od Tedy »

Dik prqve jsem jej zkusilna je možná i lepší než ten co jsem minule tak chválil. Navíc asi jediný umožní vybrat barvu podkladů pro SO a NE být jen z par barev.
Já mám SO-Modra a NE-Cervena, ideál
Popravdě nechápu proč tohle ostatní a hlavně ten od Google nemají, beru to jako samozrejmost už v základu, barevné odlišené víkendy či svátky, většina papírových to jinak.
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů