SmartMania.cz

Vyzkoušeli jsme flexibilní pavoučí držáky Breffo pro tablety a telefony

Firma Breffo vyrábí flexibilní a libovolně tvarovatelné držáky, do kterých můžete umístit svůj smartphone nebo tablet. Fantazii se v tomhle případě meze nekladou.

Společnost Sunnysoft uvedla před nedávnem na český trh nové příslušenství v podobě flexibilních držáků na telefony a tablety od značky Breffo. Rozhodli jsme se jim podívat na zoubek a blíže vám je představit. Držák Spiderpodium je dostupný ve dvou variantách - velká verze v černé barvě je díky masivnější konstrukci určena pro tablety, menší verze pak pro telefony (černá a bílá). Cena není úplně nejlevnější, držák pro tablet vás přijde na téměř 550 Kč a menší verze pro telefon na 360 Kč. Na druhou stranu ale získáte originální stojánek, který si můžete libovolně upravit podle svých potřeb.

- - -

Základem je pavouk… a vaše fantazie

Po vybalení z krabičky před sebou ještě žádný držák neuvidíte, musíte si jej nejprve složit či spíše vytvořit, limitování jste pouze počtem ohebných částí na celé konstrukci. Vytvořit si tak můžete stojánek, do kterého telefon (nebo tablet) umístíte naležato nebo nastojato, případně můžete ze dvou konců vytvořit háčky a držák za něco zavěsit. V případě potřeby můžete „pavouka“ obmotat okolo lampičky, pověsit jej za šňůrku ve stanu nebo umístit za přední hlavovou opěrku automobilu, což oceníte zejména u velké varianty pro tablety, se kterou pak můžete vaše ratolesti během jízdy nechat sledovat třeba oblíbený seriál.

Vnitřní konstrukce pavouka je tvořena ze speciálních drátků, které jsou schovány v pogumovaném pouzdře se soft-touch úpravou, se kterou držák neklouže po stole. Samotná konstrukce je velice pevná a nemusíte se bát, že by se stojánek po několika dnech začal vlivem působení síly rozkládat, spolehlivě zůstane v takovém tvaru, do jakého jej transformujete.

- - -

Spiderpodium pro telefony uprostřed nabízí otvor pro prostrčení kabelu nabíječky ,který se díky své velikosti hodí i pro rozměrnější konektor u iPhonů. Nám se tohle originální příslušenství v redakci velice líbilo a pokud stále hledáte nějaký zajímavý a nápaditý držák pro telefon, můžeme vám řešení od společnosti Breffo doporučit.


Poslední komentáře Celkem: 7 komentářů


Nepřehlédněte

Android vládne smartphonům, iOS se drží a Windows Phone hlásí propad (statistika za 2Q)

Společnost Strategy Analytics zveřejnila statistiku prodejů nových smartphonů za druhý kvartál tohoto roku. Androidu se dařilo a jeho podíl opět vzrostl, mobilním Windows se tolik nedařilo.
Android vládne smartphonům, iOS se drží a Windows Phone hlásí propad (statistika za 2Q)

CES 2014: Jaké novinky se letos v Las Vegas objevily?

Letošní ročník veletrhu CES je u konce a my si v dnešním článku zrekapitulujeme všechny novinky, které se v Las Vegas objevily. Málo jich rozhodně nebylo, tak pojďme na to.
CES 2014: Jaké novinky se letos v Las Vegas objevily?

Recenze sluchátek Jabra Sport Wireless+: Sportování bez kompromisů

Jabra uvede na český trh druhou generaci odolných sluchátek určených pro sportovní vyžití. Bezdrátová svoboda za rozumnou cenu a nebo jen drahý luxus? To vám prozradí naše recenze.
Recenze sluchátek Jabra Sport Wireless+: Sportování bez kompromisů