SmartMania.cz

Startuje druhý ročník ankety Mobilní aplikace roku 2012

Startuje druhý ročník ankety Mobilní aplikace roku, která si klade za cíl upozornit na zajímavé české aplikace pro chytré telefony a podpořit tak kvalitní české vývojáře.

Nezávislá členská síť TUESDAY Business Network již podruhé vyhlašuje anketu Mobilní aplikace roku, kterou chce opět upozornit na zajímavé české aplikace pro chytré mobilní telefony a zároveň tak podpořit české a slovenské vývojáře. Anketa je určena pro nejširší veřejnost, která může až do 10. dubna nominovat své oblíbené aplikace. 

Anketa Mobilní aplikace roku, navazující na projekt Creative Communication Award zaměřený na nejlepší telekomunikační, internetové a mobilní aplikace, se letos již podruhé soustředí pouze na mobilní aplikace na platformách iOS (iPhone), Android, Windows Phone, Symbian, Blackberry, Bada (Samsung) a HTML5.

 

Nominační fáze ankety Mobilní aplikace roku 2012 probíhá na stránkách www.aplikaceroku.cz až do 10. dubna 2012 a zúčastnit se jí může jak široká veřejnost, tak i samotní vývojáři. Po tomto datu odborná porota, složená z členů programového boardu COMMUNICATION WEDNESDAY a vybraných expertů na telekomunikace a mobilní aplikace, rozřadí nominované aplikace do osmi kategorií: 

  • Hry a zábava
  • Mapy, navigace
  • Sociální sítě
  • Foto
  • Média (knihy, hudba, filmy…)
  • Životní styl
  • Praktické (jízdní řády, počasí, recepty a další)
  • Profesionální

Fáze hlasování bude probíhat od 23. dubna do 23. května 2012 a výsledky budou vyhlášeny 13. června 2012 na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 tisíc Kč.

Všechny fáze projektu můžete také sledovat na Twitteru nebo na Facebooku. Pokud Vás zajímá průběh loňského ročníků a informace o vítězích, prohlédněte si kompletní výsledky.

Partnery soutěže jsou společnosti Crazy Tomato, Google Česká Republika a T-Mobile Czech Republic. Mediálně je anketa zastřešena servery Androidmarket.cz, Lupa.cz, MobilMania.cz, Root.cz, SmartMania.cz a SvětAndroida.cz. Anketu je pořádána nezávislou členskou sítí firem a jednotlivců v oboru informačních a komunikačních technologií, internetu a inovací TUESDAY Business Network, působící pod vlajkou společnosti Internet Info.


Poslední komentáře Celkem: 0 komentářů

Jméno
E-mail (neveřejný)
 

Nepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S5 mini: Potřetí ve stejné vodě

Galaxy S5 mini přináší vše, na co jsme v tomto segmentu mobilních telefonů zvyklí. Vzhled a jméno vlajkové lodě společně se zachovanou většinou funkcí, ale také s o dost slabším hardwarem.…
Recenze Samsung Galaxy S5 mini: Potřetí ve stejné vodě

Jak sledovat olympiádu na chytrých telefonech a tabletech?

Už zítra v Londýně začíná největší sportovní událost letošního roku, XXX. Letní olympijské hry. V našem článku vám dáme tipy na aplikace, skrze které tuto sportovní událost můžete sledovat.
Jak sledovat olympiádu na chytrých telefonech a tabletech?

Gartner: Nejlépe se prodává Android, Bada poráží Windows Phone

Agentura Gartner zveřejnila statistiku prodejů mobilních telefonů za první čtvrtletí tohoto roku. Vede Android a iOS, Bada má překvapivě lepší čísla než Windows Phone.
Gartner: Nejlépe se prodává Android, Bada poráží Windows Phone

Dostaňte ve firmě z chytrého telefonu a tabletu co potřebujete

Ještě před pár lety byl telefon nástrojem pro komunikaci a posílání krátkých textových zpráv. Vrchol jeho schopností usnadňujících váš každodenní život představoval budík, nebo kalendář.
Dostaňte ve firmě z chytrého telefonu a tabletu co potřebujete