SMARTmania.cz

Soutěž o Nokia Lumia 900: Zístejte finskou královnu s Windows Phone

Ve spolupráci se společností Nokia jsme pro vás připravili soutěž o Nokii Lumia 900 s operačním systémem Windows Phone 7.5. Stačí správně odpovědět na tři otázky a může být vaše.

Chcete získat špičkový smartphone Nokia Lumia 900 (recenze) s operačním systémem Windows Phone 7.5? Zapojte se do naší soutěže, kterou jsme pro vás připravili se společností Nokia Česká republika. Stačí pouze odpovědět na tři jednoduché otázky a doufat, že se štěstí usměje právě na vás.

   

Soutěž trvá až do příštího čtvrtka 26. července, protože právě v tento den do kin vtrhne závěrečný díl trilogie Batman s názvem The Dark Knight Rises. Hlavní výhrou je telefon Nokia Lumia 900 v barvě Cyan; výherce vyhlásíme v pátek 27. července (v podvečer).

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je server SmartMania.czNokia Česká republika.

2. Soutěž se koná od 17. července 2012, 07:00 do 26. července 2012, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.

4. Do slosování o telefon Nokia Lumia 900 budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerován jeden výherce, který bude kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry. Jméno výherce bude zveřejněno formou bleskovky na serveru SmartMania.cz.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 3 dnů od odeslání, bude automaticky vylosován výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

Soutěž již byla ukončena a v nejbližší době vyhlásíme výherce.

K tomuto článku není možné přidávat komentáře.

Nepřehlédněte

Chcete nový notebook s garancí vrácení peněz? Lepší nabídku než letos už nedostanete

Líbí se vám notebooky od Asusu, ale nákup jste pořád odkládali, protože se zdráháte dát za novou mašinu desítky tisíc? Asi byste měli všechny obavy dát stranou, protože Asus se rozhodl, že…
Chcete nový notebook s garancí vrácení peněz? Lepší nabídku než letos už nedostanete

Narozeninová soutěž s Nokií: Vyhrajte 20x model Nokia X s Androidem

SmartMania.cz oslavila deváté narozeniny a ve spolupráci se značkou Nokia jsme pro vás připravili druhé soutěžní kolo, ve kterém můžete získat jeden z dvaceti smartphonů Nokia X.
Narozeninová soutěž s Nokií: Vyhrajte 20x model Nokia X s Androidem