SmartMania.cz

Známe ceny očekávaných WP8 telefonů od Samsungu

Už začátkem měsíce jsme vás informovali o telefonech s kódovými označeními Odyssey a Marco, dvou očekávaných modelech od společnosti Samsung běžících na operačním systému Windows Phone 8. Server SamMobile teď přišel nejen s bližšími technickými údaji, ale i s předpokládanými cenami a termínem uvedení na trh.

 

Jak už víte, tím menším a hardwarově méně vybaveným z obou telefonů bude Marco. Smartphone s modelovým označením Samsung GT-I8370 nabídne 4“ WVGA Super AMOLED displej, zadní 5Mpx fotoaparát, přední 1,9Mpx kamerku pro videohovory, dual-core procesor taktovaný na 1,5 GHz a kapacitu 8 GB, kterou bude možné rozšířit pomocí MicroSD karet. Očekávaná cena na evropských pultech se bude pohybovat mezi 350 a 450 eury (cca 8 750 – 11 200 Kč bez DPH).

Samsung GT-I8750 (Odyssey) bude vybaven pro změnu 4,8“ HD Super AMOLED displejem, 8Mpx zadním a 1,9 Mpx předním fotoaparátem a zřejmě stejným dvoujádrovým procesorem s taktem 1,5 GHz. Zajímavostí je u Windows Phone dosud nezvyklá možnost volby mezi dvěma verzemi s kapacitou 16 nebo 32 GB. Obě bude rovněž možné rozšířit pomocí paměťové karty. Jejich cena bude samozřejmě vyšší a v závislosti na zvolené variantě se bude pohybovat mezi 500 a 600 eury (cca 12 500 – 15 000 Kč).

Obou modelů se dočkáme ještě na předvánočních trzích, zřejmě krátce po říjnovém představení Windows Phone 8.

Zdroj: SamMobile (via WPCentral)


Poslední komentáře Celkem: 15 komentářů


Nepřehlédněte

Windows Phone 8.1: Videopohled na novinky a vylepšení v nové verzi systému

Systém Windows Phone 8.1 výrazně dotahuje konkurenční platformy a v nové verzi přibyla celá řada užitečných funkcí a vylepšení, které jsme pro vás natočili na video.
Windows Phone 8.1: Videopohled na novinky a vylepšení v nové verzi systému

Aprílové žerty mobilních hráčů: Chytré rukavice, nová Nokia 3310, chytání Pokémonů a další vtípky

Každý rok v tento den si člověk nemůže být jistý, zdali jsou události, o nichž se píše na internetu, pravdivé nebo se jedná o aprílový žert. Ani dnešek nás podobných vtípků neušetřil a…
Aprílové žerty mobilních hráčů: Chytré rukavice, nová Nokia 3310, chytání Pokémonů a další vtípky

Srovnání fotoaparátů: Samsung Galaxy S5, Galaxy S4 a Nokia Lumia 1020

Jak fotí Samsungu Galaxy S5 a jak moc jsou výsledky rozdílné oproti loňskému Galaxy S4? A jak obstojí při porovnání s fotomobilem Lumia 1020 od Nokie? (+ ukázka záznamu videa).
Srovnání fotoaparátů: Samsung Galaxy S5, Galaxy S4 a Nokia Lumia 1020