SmartMania.cz

Navigace v aplikaci Mapy.cz pro Android a Windows Phone 7

Aplikace Mapy.cz pro telefony se systémem Android a Windows Phone 7 se dočkala aktualizace, která přináší pokročilý plánovač trasy a možnost navigace (auto, kolo). Mapy.cz zaznamenaly napříč mobilními platformami přes 200 000 stažení, přičemž největší podíl má Android. „Největší novinkou u zmíněných dvou platforem je spuštění navigace. Ta využívá aktuální polohu uživatele. Díky zapnutí sledování polohy v plánovači lze snadno spustit navigaci. Ta začne automaticky odpočítávat metry do další změny směru. U Androidu se mapa dokonce začne otáčet dle směru jízdy,“ uvádí Lukáš Pulda na blogu Seznamu. Později se počítá s aktualizací aplikace Mapy.cz pro platformy iOS a Symbian.

Mapy.cz pro Android můžete stahovat z Marketu, verzi pro Windows Phone naleznete na Marketplace.

-

Přehled vylepšení v nové verzi

- plánovač trasy s možností plánovat na kole i autem
- funkce navigace (při sledování polohy odpočítává aplikace vzdálenost do změny směru)
- našeptávač pro vyhledávání i pro start/cíl v plánování
- ukládání do kontaktů
- další drobné úpravy 


Poslední komentáře Celkem: 37 komentářů


Nepřehlédněte

Recenze Oppo Find 7

Vlajková loď od Čínského výrobce Oppo o kterém mnozí ani neslyšeli, avšak jeho telefony jsou k dispozici přes oficiální e-shop i v České Republice. Find 7 se řadí mezi parametrově nejlepší…
Recenze Oppo Find 7

Cross Court Tennis 2: Staňte se králem bílého sportu (recenze hry)

Kvalitních sportovních simulátorů pro mobilní zařízení není nikdy dost. Mně se podařilo jeden takový objevit, takže se s vámi mohu podělit o své zážitky z cesty na tenisový Olymp.
Cross Court Tennis 2: Staňte se králem bílého sportu (recenze hry)